Pergolę zaprojektował Hans Poelzig

i

Autor: Aneta Lazurek/wikimedia.org Pergolę zaprojektował Hans Poelzig

Pergola zachwyca o każdej porze roku. Zobaczcie przepiękne zdjęcia z Instagrama [GALERIA]

2016-02-27 8:13

Przeszukiwanie Instagramu pokazuje, że powstała na początku XX wieku wrocławska pergola wciąż robi duże wrażenie i jest idealnym plenerem fotograficznym. Przekonajcie się o tym sami!

Na co dzień pewnie trudno to dostrzec, ale pergola przy każdej wizycie potrafi być inna, a jednak za każdym razem równie piękna. Zdjęcia poniżej mówią same za siebie!

Jeśli Wam także zdarza się fotografować Wrocław - koniecznie wysyłajcie swoje prace nas! Najlepsze z nich opublikujemy w serwisie, a Was nagrodzimy wejściówkami do kin, restauracji albo klubów fitness. 

Zdjęcia możecie  przez formularz kontaktowy na stronie albo przez naszą skrzynkę na Facebooku. Czekamy. A tymczasem przed Wami Pergola w kilkunastu odsłonach:

#Pergola#Wrocław#igerswroclaw Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Szmajewski (@instamehow)
#girl#ballet#dancer#fotograf @kaaasiekk #instaphoto#prerfect#blue#tutu Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola Parzonka (@olcia_p_xx)
#icerink #iceskating #skating #skateisgreat #lights #magic #pergola ❄️✨❄️? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @uol_a_
Autumn time. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tomek Kwiatek (@tomekforby)
#wrocław #city #autumn #park #dark #pergola #light #poland #igerswroclaw #wroclove #kochamwroclaw Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Eryk (@thepoweroflight)
? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patrycja (@spizgana_patrycja_lohoho)