Pijana wrocławianka zaatakowała ratowniczkę medyczną. Uderzyła ją w twarz i kopnęła w brzuch!

2020-08-13 22:20 mar
Lekarze rezygnują z pracy w karetkach i przechodzą do pracy w szpitalach bo tam otrzymują wyższe wynagrodzenia.
Autor: mj-s

Pijana wrocławianka zaatakowała ratowniczkę medyczną, która próbowała udzielić jej pomocy. 41-latka uderzyła ratowniczkę w twarz, a następnie kopnęła w brzuch. Na miejsce wezwano policję, która obezwładniła agresywną kobietę. Wrocławiance grożą teraz 3 lata więzienia.

Dramatyczny przebieg miała interwencja ratowników medycznych na ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Około północy zespół ratownictwa medycznego otrzymał zgłoszeniem o poszkodowanej w wyniku zdarzenia drogowego. Jak się okazało, kobieta była bardzo agresywna. W pewnej chwili uderzyła ratowniczkę w twarz, a następnie kopnęła ją w brzuch.

Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze szybko obezwładnili 41-letnią wrocławiankę.

- Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu. Nietrzeźwa agresorka nie była w stanie logicznie wytłumaczyć co jej się stało i dlaczego potrzebuje pomocy medycznej - informuje sierż. szt. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kobieta została przewieziona do szpitala. Badanie wykazało, że nie wymaga hospitalizacji. W tej sytuacji, prosto ze szpitala 41-latka trafiła na komisariat przy ul. Ślężnej.

O dalszym losie wrocławianki zdecyduje sąd. Za naruszanie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, może jej grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Uciekał na piechotę przed grupą speed. Policjanci byli szybsi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.