Pod pseudonimem MagnetiG kryje się Grzegorz Karnas

i

Autor: materiały prasowe Pod pseudonimem MagnetiG kryje się Grzegorz Karnas

Przed nami MagnetiG Violin Show! Fluo skrzypce zagrają już w piątek w TA.TU [WIDEO]

2016-02-16 14:44

Sceniczna charyzma, niezwykły talent i umiejętność łączenia klubowych rytmów z magicznymi dźwiękami skrzypiec. Już w piątek 19 lutego w klubie TA.TU prawdziwie elektryzujące wydarzenie - MagnetiG Violin Show! Wstęp wolny.

Jeśli ktoś uważa, że połączenie tradycji muzyki klubowej i klasycznej jest niemożliwe, nie może przegapić tego wydarzenia. Pod klubowym pseudonimem MagnetiG kryje się Grzegorz Karnas - utalentowany muzyk, który z łatwością odnajduje się w różnorodnych stylach muzycznych, od house i oldschool disco po minimal i dubstep.

MagnetiG wykorzystując świecące elektryczne skrzypce o nowoczesnym designie i klubowe rytmy, tworzy jedyne w swoim rodzaju remiksy, które docenią nawet najbardziej wymagający słuchacze. Jego występy wymykają się dotychczasowym standardom - charyzmatyczny muzyk staje się naturalnym łącznikiem między Dj-em i publicznością.

Koncert już w piątek 19 lutego w klubie TA.TU

i

Autor: materiały prasowe Koncert już w piątek 19 lutego w klubie TA.TU

Takiego skrzypka jeszcze nie było!

Talent Polaka został doceniony zarówno w kraju, jak i zagranicą: MagnetiG występował w Wielkiej Brytanii, Holandii, Chorwacji i na Ibizie. Jako pierwszy skrzypek w historii został rezydentem kilkunastu prestiżowych klubów muzycznych.

Teraz jego muzyczne umiejętności będą mogli poznać goście TA.TU - nowego, unikatowego miejsca na kulturalnej mapie Wrocławia, łączącego cechy klubu muzycznego i restauracji.

Eleganckie, intrygujące miejsce i zmysłowa, energiczna muzyka w wykonaniu MagnetiGa - piątkowy wieczór w TA.TU zapowiada się naprawdę wyjątkowo! Szczegóły na Facebooku.

Zobacz to na filmie:

Czytaj także: Wojtek Kocielski - poznajcie młodego piłkarza - rapera! [WIDEO, AUDIO]