Egzamin ósmoklasisty 2021: Matematyka. Zadania-pewniaki! To na pewno pojawi się na egzaminie

i

Autor: arc. Egzamin ósmoklasisty 2021: Matematyka. Zadania-pewniaki! To na pewno pojawi się na egzaminie

QUIZ. Egzamin ósmoklasisty 2021 z języka angielskiego: 7/10 to obowiązek! Sprawdź się przed egzaminem

2021-05-23 7:20

Egzamin ósmoklasisty 2021, quiz z języka angielskiego. Egzamin ósmoklasisty 2021 z języka angielskiego już 27 maja. Ósmoklasiści z językiem obcym nowożytnym zmierzą się na samym końcu, w trakcie trzeciego dnia zmagań. Choć egzaminu nie można nie zdać, dla niektórych może okazać się gorzką pigułką po ośmiu latach edukacji. To ostatnie chwile na powtórkę materiału, a nie ma na to lepszego sposobu, niż... rozwiązywanie zadań! Właśnie dlatego mamy dla Was quiz z języka angielskiego, który pozwoli Wam wstępnie ocenić swoje szanse w starciu z językiem angielskim na egzaminie ósmoklasisty 2021. Do dzieła!

Egzamin ósmoklasisty 2021 odbędzie się w dniach 25-27 maja. Pierwszego dnia ósmoklasiści zmierzą się z egzaminem z języka polskiego, następnie z matematyki, a na końcu z języka obcego nowożytnego (angielski, albo niemiecki). Egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać, ponieważ nie ma określonego minimalnego progu, jaki uczeń powinien uzyskać. Niemniej, napisanie go jest warunkiem do ukończenia tego etapu edukacji. Nie zostało więc nic innego, jak napisać go możliwie najlepiej! Pomożemy Wam w tym. 

Zobacz koniecznie: QUIZ. Egzamin ósmoklasisty 2021 z matematyki: jeśli zaliczysz ten quiz, nie musisz martwić się o egzamin!

Jesteś przygotowany do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego? Jeśli zaliczysz ten quiz, nie musisz martwić się o egzamin! Do dzieła!

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2021 z języka angielskiego. Zaliczysz ten quiz? Sukces na teście gwarantowany!

Pytanie 1 z 10
Kolega prosi Cię o pomoc. Zgadzasz się jej udzielić, co mu odpowiesz?
Szybcy i Wściekli 9. Samochód z silnikiem rakietowym | ESKA XD - Prosto z salonu #23