Randka w ciemno

i

Autor: Mikulski/AKPA Randka w ciemno

QUIZ. Kultowe programy telewizyjne z lat 90. Jak dobrze je pamiętasz? Oglądały je miliony Polaków

2022-07-13 5:00

Programy telewizyjne z lat 90. ukształtowały rzesze młodych Polaków, którzy jako pierwsi poczuli powiew wolności po latach komunizmu. Wielu z nas zasiadało przed telewizorami, aby zobaczyć nowy odcinek swojej ulubionej audycji. Czy pamiętacie te kultowe produkcje, przy których spędziliście wiele godzin? Sprawdźcie, odpowiadając na poniższych 10 pytań.

Legendarne programy telewizyjne z lat 90. miały całe rzesze fanów! Wiele osób czekało na każdy kolejny odcinek danej audycji z utęsknieniem. Lata 90. to prawdziwa eksplozja różnorodnych formatów - od teleturniejów, przez magazyny muzyczne, programy dla młodzieży po publicystykę. Czy pamiętacie ich tytuły, treść, prowadzących? Zapraszamy Was na sentymentalną podróż z naszym quizem. Przed Wami 10 pytań, dzięki którym przypomnicie sobie programy, które w przeszłości Was ukształtowały. Życzymy powodzenia i miłych wspomnień. 

Quiz. Programy telewizyjne z lat 90.

Pytanie 1 z 10
Kultowy program, w którym dzieci śpiewały znane utwory muzyczne to "Od przedszkola..."

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Legendarny paprykarz szczeciński ma swój mural