QUIZ. Piszesz maturę 2021? To musisz umieć, żeby zdać! Sprawdź, czy dasz radę

2021-04-28 9:17
QUIZ. Matura 2021 podstawa. To musisz umieć, jeśli chcesz zdać! Sprawdź, czy dasz radę
Autor: freepics/zdjęcie poglądowe

Matura 2021: Piszesz egzamin dojrzałości w tym roku? To musisz umieć, żeby zdać! Tegoroczne egzaminy maturalne coraz bliżej, dlatego przygotowaliśmy przykładowe pytania z przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym. Sprawdź, czy jesteś przygotowany na maturę 2021 i odpowiedz na pytania z quizu na se.pl.

Matura 2021. Co trzeba umieć, żeby zdać? [QUIZ]

Matura od lat uchodzi za najważniejszy egzamin, z którym uczniowie mierzą się w trakcie swojej edukacyjnej kariery. Duży stres, nerwy i ciągłe powtarzanie w głowie zdobytych już informacji? A to tylko przedsmak tego, co tegorocznych maturzystów czeka na każdej sesji egzaminacyjnej na wymarzonych studiach! Niemniej, warto. A na ostatniej prostej przed tymi kluczowymi egzaminami, nie zaszkodzi sprawdzić się w każdy możliwy sposób.

Rozwiąż quiz maturalny na se.pl i sprawdź, czy jesteś gotowy/a na maturę 2021 na poziomie podstawowym: z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Poniżej prezentujemy pytania opracowane na podstawie wymagań CKE z każdego z tych przedmiotów. Powodzenia!

Zobacz koniecznie: MATURA 2021, język polski. To musisz umieć, żeby zdać! [WYMAGANIA PROGRAMOWE]

Matura 2021: Wszystko, co musisz wiedzieć

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE