QUIZ. Matura 2021 podstawa. To musisz umieć, jeśli chcesz zdać! Sprawdź, czy dasz radę

i

Autor: freepics/zdjęcie poglądowe

QUIZ. Piszesz maturę 2022? To musisz umieć, żeby zdać! Sprawdź, czy dasz radę zebrać 30 procent punktów

2022-04-25 8:26

Matura 2022: Piszesz egzamin dojrzałości w tym roku? To musisz umieć, żeby zdać! Tegoroczne egzaminy maturalne coraz bliżej, dlatego przygotowaliśmy przykładowe pytania z przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym. Sprawdź, czy jesteś przygotowany na maturę 2022 i odpowiedz na pytania z quizu na se.pl.

Matura 2022. Co trzeba umieć, żeby zdać? [QUIZ]

Matura od lat uchodzi za najważniejszy egzamin, z którym uczniowie mierzą się w trakcie swojej edukacyjnej kariery. Duży stres, nerwy i ciągłe powtarzanie w głowie zdobytych już informacji? A to tylko przedsmak tego, co tegorocznych maturzystów czeka na każdej sesji egzaminacyjnej na wymarzonych studiach! Niemniej, warto. A na ostatniej prostej przed tymi kluczowymi egzaminami, nie zaszkodzi sprawdzić się w każdy możliwy sposób.

Rozwiąż quiz maturalny na se.pl i sprawdź, czy jesteś gotowy/a na maturę 2022 na poziomie podstawowym: z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Poniżej prezentujemy pytania opracowane na podstawie wymagań CKE z każdego z tych przedmiotów. Powodzenia!

Piszesz maturę 2021? Rozwiążesz ten test, na pewno zdasz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 19
[MATEMATYKA] Cena roweru po obniżce o 15 proc. była równa 850 zł. Przed obniżką ten rower kosztował...

Zobacz koniecznie: Błąd kardynalny na maturze 2022. Co to jest błąd kardynalny i czy oznacza niezdaną maturę z polskiego? Koniecznie zobacz przykłady!