Rodzina żegna zamordowaną Anastazję. Serce pęka. „Sprawiedliwości stanie się zadość”

i

Autor: Adrian Rubiński, facebook/pixabay.com Rodzina żegna zamordowaną Anastazję. Serce pęka. „Sprawiedliwości stanie się zadość”

Tragedia w Grecji

Rodzina żegna zamordowaną Anastazję. Serce pęka. „Sprawiedliwości stanie się zadość”

2023-06-19 11:40

Poszukiwana od kilku dni w Grecji Anastazja z Wrocławia nie żyje. 27-latkę żegnają przyjaciele i rodzina. Ich słowa sprawiają, że serce pęka. Padła również ważna deklaracja.

Rodzina żegna zamordowaną Anastazję 

Ta tragedia wstrząsnęła niemal każdym, kto o niej usłyszał. Młoda, piękna Anastazja straciła życie na greckiej wyspie Kos. Wrocławianka została w bestialski sposób zamordowana.

Znajomi i przyjaciele 27-latki, ale także zwykli ludzie, wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Z sieci płyną wyrazy współczucia i kondolencje dla najbliższych. Również członkowie rodziny żegnają się z najbliższą osobą, którą tak bardzo kochali.

Słowa brata zamordowanej wyciskają łzy, ale pada również ważna deklaracja.

- Trudno mi to Napisać... Ale Spoczywaj w Spokoju Siostrzyczko!! Bądź Błogosławiona na Tamtym Świecie i Bądź pewna, że Sprawiedliwości Stanie się Zadość!! Spoczywaj w Spokoju [*] - napisał na Facebooku Adrian Rubiński.

Przypomnijmy, że Anastazja zaginęła na wyspie Kos w Grecji w poniedziałek, 12 czerwca. Przez wiele dni trwały poszukiwania dziewczyny, a wszyscy mieli nadzieję, że uda się ją odnaleźć całą i zdrową. Niestety, w niedzielę (18 czerwca) sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Odnaleziono ciało 27-latki, która została zamordowana.

W sprawie zatrzymany został 32-letni obywatel Bangladeszu, z którym kobieta była widziana po raz ostatni.

Polka zabita w Grecji! Najnowsze odkrycia w sprawie Anastazji Rubińskiej