Rozwiń swoje skrzydła i znajdź prace marzeń!

2020-07-04 9:22 Artykuł sponsorowany
Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
Autor: PMWSZ Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

Nie ma na co czekać, bo rekrutacja na nowy rok akademicki w PMWSZ w Opolu już ruszyła. Jeśli szukasz zawodu, który nie tylko zapewni ci pracę po skończeniu studiów, ale również da satysfakcję z racji wykonywanego zawodu to nie masz na co czekać. PMWSZ w Opolu oferuje m.in. takie kierunki jak: pielęgniarstwo, kosmetologia czy dietetyka.

Luka, która powstała w kadrze medycznej jest do wypełnienia, a to idealny moment żeby z niej skorzystać i znaleźć dobrze płatną, rozwojową pracę. To przede wszystkim ogromne możliwości, które PMWSZ w Opolu oferuje, a doceni - każdy pracodawca.

PMWSZ
Autor: PMWSZ Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu kształci w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach jednolitych. Do wyboru cały pakiet kierunków: Fizjoterapia, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Dietetyka i Kosmetologia.

Rozwój w obszarze badawczym w ostatnich latach umożliwił PMWSZ w Opolu uzyskać wysoką kategorię naukowa "A" dla Wydziału Fizjoterapii, a sama szkoła zajęła 3 miejsce w Rankingu PERSPEKTYWY 2019 Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych.

Potężny zastrzyk finansowy - czyli wszystkie środowiska wspierają przyszłych absolwentów

Na korzyść szkoły działają środki unijne, sam region i władze samorządowe. Za rogiem czeka ogromne dofinansowanie z Unii Europejskiej, o które stara się placówka, a które przełoży się na projekt wojewódzki. Taka inicjatywa ma połączyć różne szkoły dla możliwie najlepszego szkolenia kadr medycznych. Sam budżet regionu przewiduje stypendia dla studentów kierunków medycznych - w tym roku to 300 tys. zł!

Zajęcia w ławkach to jedno - tu teoria spotyka praktykę

A to za sprawą współpracy z instytucjami samorządowymi, stowarzyszeniami, fundacjami, klubami sportowymi, przedsiębiorstwami, czy firmami z lokalnego środowiska. To dzięki takim kontaktom, studenci mogą liczyć na ciekawe staże, a w dalszej perspektywie - na pewną pracę!

"Chciałbym, ale nie mam matury" - żaden problem! Jest i taka możliwość!

Bo od niedawna szkoła rozpoczęła prace przygotowawcze do podjęcia nowego kierunku; opiekuna medycznego. Jeśli we współpracy z samorządem uda się wdrożyć nowy kierunek, może być dostępny także dla osób, które nie napisały egzaminu maturalnego.

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

ul. Katowicka 68, 45-060 Opole

e-mail: biurorektora@wsm.opole.pl

www.wsm.opole.pl/

Artykuł sponsorowany