Samochód owinął się wokół drzewa. 20-letni kierowca zginął na miejscu

i

Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy Samochód owinął się wokół drzewa. 20-letni kierowca zginął na miejscu

Tragiczny wypadek

Samochód owinął się wokół drzewa. 20-letni kierowca zginął na miejscu. Tragiczny wypadek

2023-03-11 19:44

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę rano (11 marca 2023) na drodze wojewódzkiej 374 w Stanowicach (woj. dolnośląskie). Nie żyje jedna osoba, 20-letni kierowca. Auto dosłownie owinęło się wokół drzewa. Szczegóły poniżej.

Samochód owinął się wokół drzewa. 20-letni kierowca zginął na miejscu

Do dramatu doszło na drodze wojewódzkiej 374 w Stanowicach (województwo dolnośląskie) w sobotę (11 marca 2023). Strażacy zgłoszenie o wypadku otrzymali o godz. 6:38. Kierowca samochodu nie przeżył wypadku. 

- Po dojeździe pierwszych zastępów ustalono, że doszło do uderzenia pojazdu w drzewo. W zdarzeniu jedna osoba zginęła - przekazał asp. Kamil Szerszeń z Komendy Powiatowej PSP w Świdnicy.

W mediach społecznościowych strażacy relacjonowali wypadek, zamieścili przerażające zdjęcia, na których widać jak samochód marki Volvo niemal owinął się wokół drzewa. Kierowcą okazał się być 20-letni mężczyzna.

- 20-latek kierujący pojazdem marki Volvo z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – mówiła Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji w rozmowie z portalem swidnica24.pl.

13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?