Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie we Wrocławiu zrobić zakupy 3 czerwca?

i

Autor: pixabay.com

Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie we Wrocławiu zrobić zakupy 3 czerwca?

2021-06-03 7:01

Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało? Które sklepy we Wrocławiu będą otwarte w czwartek? Boże Ciało wypada w tym roku 3 czerwca. Dzień ten jest ustawowo wolny od pracy, więc w tym dniu większość sklepów będzie zamknięta. Nie oznacza to jednak, że w czwartek nie będziemy mogli nic kupić. Sprawdź, które sklepy będą otwarte w Boże Ciało we Wrocławiu.

W czwartek, 3 czerwca, obchodzone jest Boże Ciało, czyli Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Dzień ten jest ustawowo wolny od pracy, co oznacza, że w czwartek większość sklepów będzie zamknięta. W Boże Ciało nie zrobimy zakupów w marketach i centrach handlowych. Zamknięte będą m.in. takie sklepy jak Biedronka, Lidl, Netto, Carrefour czy Aldi. Nie oznacza to jednak, że 3 czerwca nie będziemy mogli zrobić zakupów. We Wrocławiu bez problemu powinniśmy znaleźć sklepy, w których będziemy mogli kupić niezbędne produkty.

ZOBACZ TEŻ: Boże Ciało 2021: Co to za święto? Czy w Boże Ciało trzeba iść do kościoła?

Które sklepy we Wrocławiu będą otwarte w Boże Ciało?

W Boże Ciało we Wrocławiu otwarte będą małe sklepy osiedlowe, w których za ladą stanie właściciel. Z pewnością czynna będzie także część sklepów Żabka - decyzję o ich otwarciu podejmą poszczególni właściciele. 3 czerwca podstawowe zakupy będzie można też zrobić na stacjach benzynowych. Czynna będzie również większość lokali gastronomicznych (w tym lokale typu fast food).

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Boże Ciało 2021. Pogoda na czwartek załamuje. Będzie cieplej, ale... [Prognoza pogody na 3.06.2021]

IKEA w Szczecinie otwarta. Tłumy przed sklepem. Prezydent przeciął wstęgę