Śląsk Wrocław, kibice

i

Autor: CyfraSport Śląsk Wrocław, kibice

Strajk Kobiet. Kibice Śląska Wrocław WSPIERAJĄ KOBIETY! Składają też ważną deklarację

2020-10-27 18:05

Kibice Śląska Wrocław ze stowarzyszenia Wielki Śląsk wydali specjalne oświadczenie związane z protestami przez zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Piszą w nim, że solidaryzują się z kobietami w walce o ich prawa. Przestrzegają jednak przed osobami, które chcą wykorzystać manifestacje do swoich celów.

Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia kibiców Śląska Wrocław ze stowarzyszenia Wielki Śląsk:

W całej Polsce odbywają się manifestacje w obronie praw kobiet. Już dawno nie było takiej mobilizacji ludzi przeciwko władzy. Protestują nie tylko duże miasta, ale również te mniejsze. Zarówno na zachodzie jak i wschodzie naszego kraju ludzie głośno wykrzykują co im się nie podoba. Wielu kibiców wspiera postulaty kobiet i ich walkę o swoje prawa.

Jednak masowość tych protestów powoduje, że na ich marginesie uaktywniły się szczury z antify i innych lewackich organizacji, które wykorzystują protesty kobiet do zaprowadzenia w mieście anarchii. Przerywane są msze, atakowane są starsze osoby, biorące w nich udział oraz świeckie zabytki i pomniki. Kibice Śląska od początku protestów stoją po stronie tradycyjnych wartości, pomników polskich bohaterów i wrocławskich zabytków.

Protest samochodowy we Wrocławiu

Nasza postawa nie spodobała się miejscowym lewakom, którzy zapowiedzieli, że się z nami rozprawią. Nie ma problemu, może w końcu ekipa widmo się ujawni. W środę planowane są kolejne manifestacje w obronie praw kobiet we Wrocławiu. Popieramy dobre kobiety w walce o ich prawa, ale przed lewackim marginesem nasze miasto obronimy.

Apelujemy do większości dobrych ludzi biorących udział w antyrządowych protestach o zdrowy rozsądek. Popieramy postulaty w obronie praw kobiet i solidaryzujemy się z Wami. Jednak zwróćcie uwagę na to kto idzie obok Was i nie dajcie wypłynąć na fali waszych protestów lewakom, którzy niszczą nasze piękne miasto. Temu się zdecydowanie sprzeciwiamy i możecie być pewni, że obronimy przed tą zarazą Twierdzę Wrocław.