Film ma już w sieci ponad cztery tysiące odsłon

i

Autor: screen/youtube.com Film ma już w sieci ponad cztery tysiące odsłon

Student na słupie przy moście Zwierzynieckim. Ktoś go nagrał podczas Pochodu Juwenaliowego [WIDEO]

2016-05-17 11:22

Chłopak w białym futerku i kapeluszu wspiął się na słup latarni i przeszedł na pobliski znak. W międzyczasie zdążył napić się z butelki podanej mu przez koleżankę.

Show na latarni

Na filmie widać scenę z Pochodu Juwenaliowego, którego uczestnicy zbliżali się właśnie do mostu Zwierzynieckiego. Jeden z uczestników wydarzenia wyraźnie chce "zrobić przedstawienie". Młody mężczyzna wchodzi na słup latarni, po czym zawiesza się na nim, łapiąc tylko jedną ręką uchwyt z obręczy z nazwą ulicy. Potem, z dość dużą zręcznością, przechodzi na stojący obok znak drogowy i w tym miejscu pije coś z butelki podanej mu z dołu przez koleżankę. Oddaje jej butelkę, po czym schodzi ze słupa.

Osoba, która wrzuciła wideo do sieci nazwała je "Pijany student-idiota na słupie/Juwenalia Wrocław 12.05.2016". Komentarze pod filmem są w podobnym tonie.

Zobacz film:

Juwenaliowy rozkład jazdy

Tymczasem juwenalia we Wrocławiu trwają w najlepsze. Imprezowanie zakończyły już Politechnika Wrocławska, Akademia Wychowania Fizycznego i Uniwersytet Przyrodniczy, ale już w środę ruszają Ekonomalia. Po nich jeszcze WSOnalia i juwenalia Uniwersytetu Wrocławskiego

Czytaj także: Sekcja zwłok nie wyjaśniła przyczyn śmierci 25-latka w komisariacie. Co teraz? [AUDIO]