Volvo XC40

i

Autor: Mat. prasowe Volvo XC40

Świętuj lato razem z Volvo! Gorące oferty na samochody. Przygotowano najlepsze okazje

2021-06-15 6:00

Midsommar zawitał do Polski, a konkretnie do salonu Volvo Car Wrocław-Bielany w Bielanach Wrocławskich. Przez cały czerwiec zapanowały tu gorące letnie oferty na samochody Volvo. Przygotowano zestawienie najlepszych okazji, największych zysków i atrakcyjnych stawek ratalnych. Nie możecie tego przegapić! Tak atrakcyjnych ofert nie ma nigdzie indziej.

Midsommar to szwedzkie święto lata. Obchodzone jest przez Szwedów w weekend najbliższy nocy świętojańskiej. W wigilię tego święta Szwedzi bawią się i odpoczywają, a panny tradycyjnie w wiankach wypatrują kawalerów. Dlaczego to tak istotne? Otóż ten wyjątkowy okres zawitał także do Polski, a konkretnie do salonu Volvo Car Wrocław-Bielany w Bielanach Wrocławskich. Przez cały czerwiec zapanowały tu gorące letnie oferty na samochody Volvo. Przygotowano zestawienie najlepszych okazji, największych zysków i atrakcyjnych stawek ratalnych. Tak wyjątkowej oferty nie znajdziecie nigdzie indziej!

Przyjrzyjmy się przykładowym modelom Volvo, które kupicie w atrakcyjnych cenach. Poniżej szczegóły!

Volvo XC40 – stworzony do życia w mieście najmniejszy SUV czerpie z nowatorskich technologii znanych z większych modeli: XC60 i XC90, ale tutaj zostały po raz pierwszy osadzone na nowej, kompaktowej platformie podłogowej CMA. Jest jednym z najlepiej wyposażonych małych SUV-ów premium. Systemy bezpieczeństwa oferowane w modelu XC40 pozwolą uniknąć kolizji oraz bezpiecznie cofać dzięki kamerom 360 stopni. Jest bardzo funkcjonalny w codziennym, intensywnym miejskim funkcjonowaniu. Posiada wiele praktycznych schowków. Teraz w ofercie Midsommar można go kupić za 121 500 zł lub z ratą najmu 888 zł miesięcznie.

Volvo XC60 – to rodzinny SUV Volvo, lider segmentu premium, posiadający najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa w swojej klasie i sportowy design. Nawigacja w XC60 to w pełni zintegrowane z samochodem Mapy Google, obsługa głosowa możliwa dzięki Asystentowi Google, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i automatyczne korekty trasy. Samochód posiada zaawansowany filtr powietrza wpadającego do kabiny. Kupując Volvo XC60 w ofercie czerwcowej Midsommar można zaoszczędzić nawet 39 600 zł przy cenie, która wynosi już 165 500 zł. Można go też nabyć w najmie długoterminowym z ratą 1100 zł miesięcznie.

Letnie oferty Volvo Car Wrocław-Bielany dotyczą wszystkich modeli Volvo, czyli również całej serii 90: XC90, S90, V90 oraz S60 i V60. Więcej informacji znajduje się na stronie www.volvocarwrocławbielany.pl. Możliwe są również jazdy testowe - producent zaprasza do salonu w Bielanach Wrocławskich.

Artykuł sponsorowany.