Szczęśliwe kolektury we Wrocławiu

i

Autor: Totalizator Sportowy / mat. prasowe

Szczęśliwe kolektury we Wrocławiu. Gdzie grać w Lotto, żeby wygrać miliony? [LISTA]

2021-04-15 12:18

Gdzie grać w Lotto we Wrocławiu, żeby wygrać miliony? Jak znaleźć szczęśliwą kolekturę? Do tej pory ta sztuka udała się 29 osobom, które zostały milionerami, kupując zakłady we wrocławskich kolekturach. Rekordzista zgarnął ponad 17 milionów złotych! Gdzie padły najwyższe wygrane we Wrocławiu? Jakie kolektury okazały się szczęśliwe dla graczy? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie największych wygranych w historii Lotto w stolicy Dolnego Śląska.

Wygrana w Lotto to marzenie większości Polaków. Ta sztuka udała się jednak nielicznym. W ciągu ostatnich lat we Wrocławiu szczęście dopisało 29 osobom, które dzięki grze w Lotto zostały milionerami. Troje z nich wygrało ponad 10 milionów złotych. Najwyższa wygrana w stolicy Dolnego Śląska padła w 2012 roku – szczęśliwy gracz zgarnął wówczas ponad 17 milionów złotych!

Wrocławskie fontanny znów działają

Gdzie grać w Lotto we Wrocławiu, żeby wygrać miliony? W których kolekturach padły najwyższe wygrane w stolicy Dolnego Śląska? W naszej galerii znajdziecie listę najwyższych wygranych we Wrocławiu i kolektury, które przyniosły graczom szczęście. Zobaczcie, gdzie padły najwyższe wygrane Lotto we Wrocławiu.