Taksówka potrąciła nastolatkę na pasach. Kierowca nawet się nie zatrzymał i uciekł

i

Autor: Shutterstock Taksówka potrąciła nastolatkę na pasach. Kierowca nawet się nie zatrzymał i uciekł - zdjęcie ilustracyjne

Rodzice szukają świadków

Taksówka potrąciła nastolatkę na pasach. Kierowca nawet się nie zatrzymał i uciekł

2022-09-14 11:08

Wielki strach oraz potłuczenia – na szczęście tylko na tym skończyło się niezwykle groźne zdarzenia, do którego doszło w środę (14 września) rano na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Taksówka potrąciła przechodzącą przez pasy nastolatkę. Kierowca nawet się nie zatrzymał i uciekł.

Do groźnego zdarzenia doszło w środę, 14 września, około godz. 9 rano. Przez przejście dla pieszych na ulicy ul. Stanisławowskiej, niedaleko skrzyżowania z ul. Kunickiego, przechodziła 14-letnia dziewczyna. Nagle potrąciła ją taksówka.

ZOBACZ TEŻ: Nożownik z bródką grasował po Wrocławiu. Atakował ludzi! Zatrzymali go i... wypuścili na wolność

Kierowca nawet nie zatrzymał się sprawdzić, co się stało poszkodowanej nastolatce i odjechał z miejsca zdarzenia. - Na szczęście nie stało się nic tragicznego. Córka jest poobijana, doznała też dużego szoku – przyznaje Rafał Zieliński, ojciec nastolatki.

Sprawa została zgłoszona na policję. Rodzice 14-latki również w mediach społecznościowych szukają świadków zdarzenia. Chcą namierzyć kierowcę, żeby odpowiedział za swój czyn. - Prawdopodobnie był to srebrny mercedes kombi – dodaje pan Rafał.

Tragiczny wypadek we Wrocławiu na Grabiszyńskiej
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?