Tomasz Komenda

i

Autor: Marcin Smulczyński Tomasz Komenda

Tomasz Komenda został OJCEM! Ta historia poruszy całą Polskę. Bracia wszystko zdradzili

2020-12-01 19:42

Tomasz Komenda i jego narzeczona Anna Walter zostali rodzicami! Dziecko pary przyszło na świat 30 listopada kilka minut po godzinie 15. O narodzinach ich synka poinformowali bracia Collins. Ta historia poruszy całą Polskę. Po 18 latach niesprawiedliwie spędzonych za kratkami Komenda ułożył sobie życie na wolności.

Tomasz Komenda powitał na świecie swoje pierwsze dziecko! Mężczyzna, który został niewinnie skazany i odsiedział w więzieniu 18 lat, teraz zaczął układać sobie życie.Jakiś czas temu Komenda poznał dziewczynę Annę Walter, później postanowił jej się oświadczyć. Na świat właśnie przyszedł pierwszy syn pary. Informację przekazała na Facebooku Fundacja Braci Collins. Poza płcią, zdradzono, jak nazywa się synek 42-letniego Komendy. 

ZOBACZ TEŻ: EUROPOSEŁ homofob przyłapany na seksualnej ORGII z facetami. Policja przerwała imprezę

Tomasz Komenda oświadczył się po premierze filmu "25 lat niewinności"

Narzeczona Anna Walter urodziła Tomaszowi synka. Chłopiec przyszedł na świat 1 grudnia o godzinie 15:03. Para dała mu na imię Filip.

"It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!" - czytamy we wpisie na Facebooku zamieszczonym przez fundację. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i gratulacji od fanów. 

Tomasz Komenda dwa miesiące temu wystąpił w jednym z programów śniadaniowych. Tam tez zdradził swoje prywatne plany. "Chcemy w przyszłym roku wziąć ślub. […] U faceta chyba najważniejsze jest to, żeby usłyszał słowo „tata”. Tylko szkoda, że dopiero po 44 latach" – przyznał wtedy Komenda. Jak widać, marzenia się spełniają.

Komenda został skazany w 2004 roku na 25 lat pozbawienia wolności. Sąd zwolnił go z zakładu karnego w marcu 2018 roku. W maju 2018 roku Sąd Najwyższy uznał mężczyznę za niewinnego zarzucanej mu zbrodni. Nieprawomocnym wyrokiem sąd skazał za tę zbrodnię dwóch innych mężczyzn.