Wicestarosta bił żonę i dlatego stracił stanowisko? Milicz huczy od plotek! [AUDIO]

2018-02-06 16:58
Wicestarosta bił żonę i dlatego stracił stanowisko?
Autor: Pavlofox/PD/pixabay.com Wicestarosta bił żonę i dlatego stracił stanowisko?

Czy wicestarosta powiatu milickiego znęcał się nad żoną, i dlatego stracił stanowisko? Oficjalnie nie znamy powodów dla których zrezygnował, ale tą tajemniczą sprawę bada prokuratura.

Wicestarosta zrezygnował z funkcji 31 stycznia. Starosta milicki Krzysztof Osmelak przekonuje, że nie znał powodów ustąpienia ze stanowiska swojego zastępcy.

- Trudno mi powiedzieć dlaczego to zrobił. Nie uzasadnił swojej rezygnacji. Pozytywnie oceniam współpracę z panem Pawłem. Nic na to nie wskazywało. To jest jego osobista decyzja - wyjaśnia starosta.

Pod tą osobistą decyzją, prawdopodobnie ukrywają się jednak sprawy rodzinne wicestarosty, które w tej chwili bada prokuratura.

- W sprawie byłego wicestarosty Milicza Pawła H. toczy się postępowanie dotyczące znęcania się nad żoną - potwierdza rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu Małgorzata Klaus.

 Prokuratura nie udziela jednak więcej informacji o sprawie, zasłaniając się dobrem prowadzonego postępowania.

Młoda kobieta zgwałcona na Wojszycach. Przestępcy nie złapano. Okoliczni mieszkańcy w strachu

Wiadomo tylko, że w tej chwili trwa wyznaczanie prokuratury, która poprowadzi sprawę. To skutek decyzji Prokuratury Rejonowej z Milicza, która złożyła wniosek o przekazanie sprawy do rozpatrzenia w innej jednostce.

Posłuchaj materiału reportera Sebastiana Stelmacha:

Czytaj także: Przebudują drogę krajową numer osiem z Wrocławia do Kłodzka. Wariantów przebiegu trasy jest aż siedem [AUDIO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE