Tym razem obejdzie się bez kwiatów!

i

Autor: pexels.com Tym razem obejdzie się bez kwiatów!

Wrocław: 8 marca Dzień Kobiet! 5 pomysłów na prezent zamiast kwiatów

2016-03-06 11:13

Powiedzmy to sobie wprost - otrzymywanie co roku kwiatów i bombonierek mogło być zabawne maksymalnie pięć pierwszych razy. W tym roku mówimy "dość". I podpowiadamy, jak spędzić Dzień Kobiet bez sztampy. Pokażcie to swoim mężczyznom albo… świętujcie same!

Dzień Kobiet nie wziął się znikąd - każda z nas potrzebuje przecież dnia tylko dla siebie. Ale nie takiego, w którym standardowo dostanie kwiaty, całusa, a w porywach - bilety do kina na romantyczny film. Wszystko to znamy i lubimy, ale… ile można? Dlatego dziś pokazujemy 5 alternatyw! 

Pomysł nr 1: Koktajl w chmurach

Dzięki Dinner In The Sky naprawdę będziecie w niebie!

i

Autor: Janusz Krzeszowski Photography Dzięki Dinner In The Sky naprawdę będziecie w niebie!

Słyszałyście o Dinner In The Sky? Idziemy o zakład, że tak jeszcze nie ucztowałyście! Wszystko odbywa się przy stole, zawieszonym na wysokości… 50 metrów nad ziemią! Tylko wyobraźcie sobie te widoki! Do wyboru macie Cocktail in the Sky, Coffee break in the Sky oraz Dinner in the Sky. Spróbujcie jednej z opcji i odkryjcie niezawodny sposób na to, aby naprawdę poczuć się jak w niebie!

Pomysł nr 2: Zakupy ze stylistką 

Cały dzień zakupów? W dodatku ze stylistką? To jest to!

i

Autor: snapwiresnaps.tumblr.com/pexels.com Cały dzień zakupów? W dodatku ze stylistką? To jest to!

Za każdym razem, kiedy chcesz wyjść na zakupy, towarzyszyć musi Ci koleżanka? Twój mężczyzna nienawidzi przechadzania się między sklepowymi półkami, a w kolejce do przymierzalni zawsze okupuje kanapę? Niech więc będzie - wcale nie musi iść z Tobą! Zamiast tego niech podaruje Ci bon na analizę sylwetki i zakupy z profesjonalną stylistyką. Zabierze Cię ona na spacer po wybranej galerii, opowie o aktualnych trendach i zaproponuje ubrania, które odmienią i Ciebie, i Twoją garderobę. Dowiesz się, jak dobrać strój do swojej figury, torebkę do butów, a styl do charakteru.

Pomysł nr 3: SPA dla włosów

Zafunduj sobie fryzurę jak z magazynu!

i

Autor: Adrianna Calvo/pexels.com Zafunduj sobie fryzurę jak z magazynu!

Czyli kilka godzin spędzonych na... fotelu fryzjerskim! Solidna dawka relaksu i rozpieszczenia. A do tego odżywcza i regenerująca kuracja dla włosów. Czeka Cię tutaj nie tylko tradycyjne mycie, czesanie i podcinanie, ale także odprężający masaż i wymarzone modelowanie, dzięki któremu w swojej nowej fryzurze będziesz czuć się jak gwiazda. Dzięki starannej pielęgnacji Twoje włosy odzyskają naturalny blask, a Ty sama - satysfakcję i pewność siebie. 

Pomysł nr 4: Escape room dla dwojga

Czy uda Wam się wspólnie rozwiązać zagadkę? Spróbujcie!

i

Autor: Clockedindk/PD/pixabay.com Czy uda Wam się wspólnie rozwiązać zagadkę? Spróbujcie!

Uwielbiasz kryminały, a rozwiązywanie zagadek jest tym, co naprawdę Cię kręci? Jeśli tak, daj się porwać! W tym pokoju krew będzie szybciej pulsować Ci w żyłach, a setki myśli będą krążyć po głowie minuta po minucie. Zasady gry są proste: wchodzicie do pokoju i... macie tylko 60 minut, aby rozwiązać łamigłówkę i się z niego wydostać. Zamknięci w czterech ścianach, będziecie zdani wyłącznie na siebie. Przyznaj sama - czy jest coś, co ekscytuje i zbliża jeszcze bardziej?

Pomysł nr 5: Indywidualna lekcja makijażu

Naucz się robić makijaż jak gwiazdy telewizji!

i

Autor: pexels.com Naucz się robić makijaż jak gwiazdy telewizji!

Spędzasz godziny na oglądaniu instruktaży w internecie? Wciąż nie wychodzi Ci idealna kreska, a podkład nieustannie dobierasz za ciemny? Poproś swojego mężczyznę, niech wyślę Cię na kurs makijażu! W ten sposób połączysz przyjemne z pożytecznym i poznasz tajniki analizy budowy twarzy, doboru indywidualnej kolorystyki, korygowania niedoskonałości i podkreślania swoich autów. Dzięki temu zaoszczędzisz na kosmetyczce i każdego dnia będziesz piękna!