Drewnianym młynkiem zniszczył BMW

i

Autor: materiały policji

Wrocław: Drewnianym młynkiem zniszczył BMW. Twierdził, że nie lubi niemieckich samochodów

2021-06-07 13:42

Nawet 5 lat więzienia grozi 63-letniemu mężczyźnie, który zniszczył BMW zaparkowane na jednej z ulic Starego Miasta we Wrocławiu. 63-latek wyładował swoją agresję na samochodzie, uderzając w niego… drewnianym młynkiem do kawy. Policjantom tłumaczył, że nie lubi niemieckich pojazdów.

Do niecodziennego zdarzenia doszło na Starym Mieście we Wrocławiu. Na ul. Świętego Antoniego nieznany sprawca zdewastował zaparkowane tam BMW. Uszkodzone zostały m.in. dach i maska samochodu. Dzięki rysopisowi podanemu w zgłoszeniu, policjanci szybko odnaleźli i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 63-letni mężczyzna, który chwilę wcześniej kilkakrotnie uderzył w samochód… drewnianym młynkiem do pieprzu.

- 63-latek w rozmowie z mundurowymi przyznał się do zniszczenia zaparkowanego nieopodal BMW - informuje sierż. Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Jak sam powiedział, zrobił to, ponieważ nie lubi niemieckich aut.

Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za uszkodzenie samochodu może mu grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policyjny pościg ulicami Wieliczki za 40-letnim krakowianinem. Miał przy sobie narkotyki