Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał

2021-10-15 16:54
Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał
Autor: pixabay.com Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał

Nietypowa sytuacja we Wrocławiu. To tam swoją działalność zakończył popularny sklep z gadżetami erotycznymi. Dziś (15 października) część niesprzedanego asortymentu wylądowała w... śmietniku! Wieść o tym rozniosła się po Wrocławiu bardzo szybko, a na efekt nie było trzeba długo czekać. Mieszkańcy zaczęli przeszukiwać zawartość kontenera i wyciągać niechciane sex zabawki.

Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał

Sex shop Beate Ushe, który działał przy ul. Krupniczej we Wrocławiu oficjalnie został zamknięty. Z powodu likwidacji sklepu, właściciele zdecydowali się wyrzucić niesprzedane erotyczne gadżety na śmietnik. Co ciekawe, nie leżały tam jednak długo. Jak podaje portal tuwroclaw.com, gdy tylko ludzie usłyszeli o darmowych wibratorach, od razu popędzili do kontenera i zaczęli go przeszukiwać.

Zobacz: "Zabił mi syna, synową i wnusia. I tak go kocham". Wstrząsające słowa dziadka mordercy

W mgnieniu oka na podwórku, gdzie ustawiono kontener na śmieci pojawiło się kilkanaście osób w różnym wieku. Kobiety, ale i także mężczyźni przeglądali jego zawartość i zabierali to, co udało im się znaleźć. Wśród zdobytych rzeczy królowały wibratory, ale nie zabrakło również seksownej bielizny i innych gadżetów erotycznych. 

Sonda
Gadżety erotyczne są potrzebne w związku?
33-letni włamywacz okradł blisko 30 wrocławskich lokali gastronomicznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE