Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał

i

Autor: pixabay.com Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał

Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał

2021-10-15 16:54

Nietypowa sytuacja we Wrocławiu. To tam swoją działalność zakończył popularny sklep z gadżetami erotycznymi. Dziś (15 października) część niesprzedanego asortymentu wylądowała w... śmietniku! Wieść o tym rozniosła się po Wrocławiu bardzo szybko, a na efekt nie było trzeba długo czekać. Mieszkańcy zaczęli przeszukiwać zawartość kontenera i wyciągać niechciane sex zabawki.

Wrocław: Mieszkańcy rzucili się na darmowe wibratory! Tego nikt się nie spodziewał

Sex shop Beate Ushe, który działał przy ul. Krupniczej we Wrocławiu oficjalnie został zamknięty. Z powodu likwidacji sklepu, właściciele zdecydowali się wyrzucić niesprzedane erotyczne gadżety na śmietnik. Co ciekawe, nie leżały tam jednak długo. Jak podaje portal tuwroclaw.com, gdy tylko ludzie usłyszeli o darmowych wibratorach, od razu popędzili do kontenera i zaczęli go przeszukiwać.

Zobacz: "Zabił mi syna, synową i wnusia. I tak go kocham". Wstrząsające słowa dziadka mordercy

W mgnieniu oka na podwórku, gdzie ustawiono kontener na śmieci pojawiło się kilkanaście osób w różnym wieku. Kobiety, ale i także mężczyźni przeglądali jego zawartość i zabierali to, co udało im się znaleźć. Wśród zdobytych rzeczy królowały wibratory, ale nie zabrakło również seksownej bielizny i innych gadżetów erotycznych. 

Sonda
Gadżety erotyczne są potrzebne w związku?
33-letni włamywacz okradł blisko 30 wrocławskich lokali gastronomicznych