Naga kobieta biegała po Wrocławiu

i

Autor: SHUTTERSTOCK, TWITTER

Szokujące sceny w Wielkanoc!

Wrocław. Naga kobieta biegała po parku Tołpy! Nagranie obiegło sieć. Co ona wyprawiała?

2023-04-11 17:21

Naga kobieta biegała po parku Tołpy we Wrocławiu. Mieszkańcy miasta byli w szoku po tym, co zobaczyli w wielkanocne popołudnie. Czarnoskóra kobieta goniła wrocławian, a potem weszła do stawu! Na miejsce przyjechała policja. Nagranie, które obiegło sieć, pokazuje, jak policjanci próbują namówić 27-latkę do wyjścia ze zbiornika. Kobieta nie miała jednak zamiaru się poddać. Zobaczcie szokujący film z Wrocławia.

Naga kobieta we Wrocławiu. Nagranie krąży po sieci

Zaskakujące sceny miały miejsce w Wielkanoc, 9 kwietnia w parku Tołpy we Wrocławiu. Jak widać na nagraniach krążących w sieci, po parkowych alejkach biegała naga, czarnoskóra kobieta. Najpierw mówiła coś głośno w swoim języku. Po chwili zaczęła biec za jedną z osób chodzących po parku. Ta uciekła przed będącą w stroju Ewy 27-latką. Sprawczyni całego zamieszania postanowiła wykąpać się w pobliskim zbiorniku. Mimo panującego chłodu weszła do stawu. Po jakimś czasie w parku Tołpy pojawili się policjanci. Na nagraniu widać, jak próbują przekonać czarnoskórą kobietę, aby opuściła park. Ta jednak nie chciała wyjść z wody. Po chwili jeden z mundurowych również wszedł do wody aż po uda, chwycił kobietę i  obezwładnił ją. Główna bohaterka zdarzenia krzyczała wniebogłosy. Poniżej można zobaczyć film. Uwaga, jest on przeznaczony tylko dla widzów dorosłych.

Policja z Wrocławia o nagiej kobiecie

Mundurowi dostali zgłoszenie w Wielkanoc (9 kwietnia) około godz. 17.15. Pierwsze informacje mówiły o kobiecie, która chce skoczyć z okna. Potem pojawiły się doniesienia z parku. - Przybyli na miejsce funkcjonariusze ujęli kobietę, do której wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Była to 27-letnia obywatelka jednego z krajów afrykańskich. Została przetransportowana, w asyście policji, do jednego z wrocławskich szpitali - powiedziała "Gazecie Wrocławskiej" aspirant Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu. Wiadomo, że kobieta nie popełniła żadnego przestępstwa, natomiast jej nieodpowiedzialne zachowanie stanowiło dla niej spore zagrożenie. Dlatego też policjanci musieli zainterweniować. Obecnie 27-latka jest pod opieką lekarzy.

Kraków. Ściągali golasa z balkonu przy ulicy Poznańskiej. Nietypowa interwencja strażaków
Listen on Spreaker.