Miał tylko 31 lat

Wrocław: Pogrzeb Łukasza Owsianego. Tłumy żegnały dziennikarza TVP

2022-10-26 18:12

Przejmujące ostatnie pożegnanie Łukasza Owsianego. Młody dziennikarz TVP Wrocław miał tylko 31 lat. Tak wiele mógł jeszcze zdziałać i przeżyć… Okrutny los miał jednak inne plany. W środę (26.10) na cmentarzu Ducha Świętego przy ul. Bardzkiej we Wrocławiu rodzina, bliscy i przyjaciele odprowadzili Łukasza Owsianego w jego ostatniej drodze.

Miał dopiero 31 lat. Całe życie – to prywatne i zawodowe – przed sobą. Jednak okrutny los zdecydował inaczej. Dlaczego? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi, nie sposób jej znaleźć. Po udarze, jakiego doznał podczas wakacji nad Bałtykiem, Łukasz Owsiany zmarł 17 października 2022 roku. W środę (26.10) na cmentarzu Ducha Świętego przy ul. Bardzkiej we Wrocławiu młodego dziennikarza TVP pożegnały tłumy. Nie sposób opisać żalu, jaki wypływał z rozdartych serc rodziny, przyjaciół i bliskich zmarłego przedwcześnie 31-latka.

Łukasz Owsiany. Pogrzeb dziennikarza TVP3 Wrocław. Miał 31 lat

Ta historia wyciska łzy z najtwardszych. Łukasz Owsiany doznał udaru podczas wypoczynku nad Morzem Bałtyckim pod koniec lipca. Jego ukochana Sofia – także dziennikarka TVP Wrocław – wezwała pogotowie, ale na pomoc było już za późno. W wyniku udaru niedokrwiennego 31-latek musiał zostać podłączony do aparatury podtrzymującej życie. Jego bliscy zbierali pieniądze na leczenie i rehabilitację – wierzyli, że będzie lepiej. Niestety, Łukasz Owsiany zmarł 17 października 2022 roku.

Łukasz Owsiany urodził się w 1991 roku. Uczył się i studiował we Wrocławiu. Jako niespełna dwudziestolatek zaczął pracę w TVP3 Wrocław. W środę na wrocławskim cmentarzu w ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy, rodzina, przyjaciele, współpracownicy.

Schrony i bunkry we Wrocławiu. W nich się schowamy w razie wojny ?