Rozbój na Krzykach. Policjanci poszukują mężczyzny na rowerze

i

Autor: mat. policji

Wrocław: Rozbój na Krzykach. Policjanci poszukują mężczyzny na rowerze [WIDEO]

2021-11-24 14:38

Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny, który mógł mieć związek z rozbojem, do którego doszło 10 października w rejonie ronda Powstańców Śląskich. Osoby, które są w stanie zidentyfikować mężczyznę widocznego na udostępnionym nagraniu, proszone są o kontakt z policją.

Do rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia doszło 10 października ok. godz. 15:25 w rejonie ronda Powstańców Śląskich we Wrocławiu, na wysokości budynku „Rondo Verona”. Sprawcy do tej pory nie zatrzymano, ale policjantom udało się wytypować mężczyznę, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ok. godz. 15:25 osoba ta stała na chodniku na wysokości przystanku autobusów nocnych MPK przy ul. Powstańców Śląskich pomiędzy rondem a ul. Sztabową. Mężczyzna miał na sobie ciemne lub czarne ubranie, a na głowie miał założoną czarną lub ciemną kominiarkę. „Bezpośrednio przed zdarzeniem mógł zachowywać się irracjonalnie lub agresywnie w stosunku do innych przechodzących w tym miejscu osób” - informują wrocławscy policjanci.

Rozbój we Wrocławiu. Policjanci poszukują mężczyzny na rowerze

Poszukiwany mężczyzna został nagrany przez kamery monitoringu w chwili, gdy jedzie na rowerze po chodniku. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które są w stanie go zidentyfikować. Jeśli ktoś rozpoznaje widocznego na nagraniu mężczyznę lub 10 października po godz. 15 znajdował się w okolicy miejsca zdarzenia i zapamiętał opisanego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Wrocław-Krzyki pod nr. tel. (47)8711455 lub z dyżurnym KP Wrocław-Krzyki pod nr. tel. (47)8711600 do 03.

Sonda
Czy kary za rozbój powinny być bardziej surowe?