Wrocławianie kochają się kochać. Przed nami jest tylko Warszawa [AUDIO]

2015-07-13 11:22 Joanna Pachla
Wrocławianie nie ukrywają, że chętnie korzystają z życia
Autor: PublicDomainPictures/pixabay.com Wrocławianie nie ukrywają, że chętnie korzystają z życia

Wrocławscy single znajdują się na drugim miejscu w Polsce pod względem chęci uprawiania seksu. Tak wynika z najnowszych badań, przeprowadzonych przez portal eDarling.pl.

Badanie dotyczyło singli, ale psycholog społeczny zaznacza, że można je odnosić do całego wrocławskiego społeczeństwa. Sprawie przyglądał się reporter Radia ESKA, Wojciech Góralski.

- Mieszkańcy większych miast, zwłaszcza takich, jak Wrocław, mają poglądy bardziej liberalne. Poza tym mamy mnóstwo klubów, mnóstwo sytuacji i okoliczności, w których ludzie mogą się spotkać, podjąć jakiś kontakt. Również kontakt seksualny – tłumaczy dr Julita Koszur z Uniwersytetu SWPS.

Posłuchaj wypowiedzi Julity Koszur:

 

Miasto sprzyja rozwiązłym?

Sami wrocławianie także nie ukrywają, że chętnie korzystają z życia, zwłaszcza tego seksualnego.

- Miasto nocą tętni życiem. Sprawia, że ludzie się rozluźniają, czują się tutaj bardzo dobrze, więc korzystają z życia – przyznają.

Posłuchaj wypowiedzi wrocławian:

Seks? Dla lepszej figury

Poza imprezami i miejscami rozrywki wrocławianie chętnie sięgają też do internetu, gdzie łatwo nawiązać nowe znajomości. Do wzmożonej aktywności seksualnej zachęca także tabela spalanych kalorii – okazuje się, że podczas stosunku możemy ich stracić od 200 do nawet 400.

Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio na stronie eDarling.pl.