Wybił drzwi balkonowe i rzucił się na kobietę, grożąc jej śmiercią

2021-08-23 19:16

Na 3 miesiące został tymczasowo aresztowany 42-letni mężczyzna, który miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoją byłą partnerką. Kilka dni temu 42-latek wybił drzwi balkonowe i wtargnął do mieszkania kobiety, po czym rzucił się na nią, grożąc, że ją zabije. Jak się okazało, gehenna kobiety trwała niemal rok.

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 42-letniego mężczyznę, podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad byłą partnerką. 42-latek został zatrzymany po tym, jak wtargnął do wynajmowanego przez kobietę mieszkania, wybijając szybę w drzwiach balkonowych. Agresywny mężczyzna porozrzucał znajdujące się w mieszkaniu przedmioty, a następnie, grożąc kobiecie śmiercią zaczął ją szarpać i uderzać.

Jak się okazało, gehenna kobiety trwała niemal rok. 42-latek bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał kobietę, bił ją i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia. W końcu kobieta zdecydowała się zakończyć cierpienie i zgłosiła sprawę policjantom.

- 42-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Za znęcanie się psychiczne i fizyczne oraz uszkodzenie mienia zatrzymanemu mężczyźnie może grozić nawet do 5 lat więzienia. Decyzją sądu 42-latek został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Dron sfilmował przerażający wypadek audi i busa