Matury 2

i

Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Matura 2022

Wyniki matury 2022. "Mamo, czemu we mnie zwątpiłaś". Emocjonalne wpisy maturzystów na Twitterze

2022-07-05 9:34

Wyniki matury 2022 opublikowane! Od wtorku, 5 lipca 2022, od godz. 8.30 uczniowie mogą sprawdzać punktację egzaminów dojrzałości. Wielu z nich dzieli się swoimi rezultatami w mediach społecznościowych. Nie brakuje wpisów załamanych uczniów, którzy oblali (czasem ponownie) maturę.

Wyniki matury 2022: Twitter pełen sprzecznych emocji

Po ogłoszeniu przez CKE wyników matury 2022, jesteśmy świadkami prawdziwej karuzeli emocji. W mediach społecznościowych, szczególnie na Twitterze, nie brakuje przeróżnych reakcji na wyniki matur 2022. Niektórzy uczniowie nie kryją, że są załamani, bo oblali maturę. Inni przyznają, że już po raz kolejny nie zdali egzaminu dojrzałości. - Znowu niezdane, proszę o rady, jak zdać maturę z matematyki, bo to ch*****o nie pozwala mi iść na studia od 5 lat - żali się jeden z użytkowników Twittera. Niektórzy podchodzą do swojego wyniku z dystansem i wykazują się poczuciem humoru. - Podchodziłam tylko do matmy ,ale jej nie zdałam . Nastawiałam się ze jej nie zdam i to lepiej, bo się mniej zawiodłam - wyznaje jedna ze zdających. Nie wszyscy są jednak załamani. Na Twitterze nie brakuje wpisów dumnych uczniów, którzy chwalą się swoimi wynikami. U niektórych rezultat 100% widnieje nawet przy egzaminach z kilku przedmiotów! Niektórzy zdający przyznają wprost, że są zaskoczeni swoimi wynikami matury 2022, podobnie jak ich najbliżsi. - Moja mama do mnie przyszła bo za cicho siedziałam i powiedziała ze myślała ze ryczę. MAMO, CZEMU WE MNIE ZWĄTPIŁAŚ - pisze jedna z użytkowniczek Twittera.

Co o wynikach matur piszą zdający?

Zobaczcie poniżej więcej komentarzy maturzystów, którzy właśnie poznali wyniki z matury 2022.

Przeczytaj koniecznie: Jak się odwołać od wyniku matury 2022? To trzeba zrobić, by uzyskać wgląd do arkusza CKE ze swojej matury