Wypadek ciężarówki na autostradzie A4. Potężne korki pod Wrocławiem

i

Autor: pexels.com

Cysterna uderzyła w bariery

Wypadek ciężarówki na autostradzie A4. Potężne korki pod Wrocławiem

2022-09-27 8:59

Wypadek na autostradzie A4. We wtorek, 27 września, rano, ciężarówka jadąca w kierunku Wrocławia uderzyła w bariery energochłonne. Nikt nie został ranny, ale kierowcy muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami.

Do wypadku doszło we wtorek, 27 września, ok. godz. 6.30. Ciężarówka z cysterną jadąca w kierunku Wrocławia uderzyła w bariery energochłonne rozdzielające pasy ruchu. Do wypadku doszło na 135. km trasy, w pobliżu węzła Kąty Wrocławskie.

ZOBACZ TEŻ: Kasjerka doniosła sama na siebie. Przywłaszczyła prawie pół miliona

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny. Kierowcy jadący autostradą do Wrocławia muszą jednak liczyć się z potężnymi utrudnieniami.

Początkowo trasa była całkowicie zablokowana. Później udało się odblokować prawy pas ruchu. Korek o godz. 8.30 w tym miejscu miał już 8 km długości i sięgał za węzeł Kostomłoty. Spowolnienie ruchu – na wysokości zdarzenia - jest również na pasie w kierunku Legnicy.

Groźny wypadek na przejeździe kolejowym. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Utrudnienia trwały do czasu, aż drogowcy naprawili zniszczone bariery. Po godz. 9 udało się przywrócić ruch dwoma pasami. Rozładowanie zatoru trwało jednak znacznie dłużej.  

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE