Koszmar na Dolnym Śląsku!

Wypadek pod Oleśnicą. Dwie osoby nie żyją, kilku poszkodowanych w szpitalu, w tym dzieci!

2023-06-03 16:57

Tragiczny wypadek pod Oleśnicą. Dwie osoby zginęły w zderzeniu samochodu marki volkswagen z busem na drodze wojewódzkiej numer 368. Pięć osób poszkodowanych trafiło do szpitala. Wśród nich jest dwoje dzieci. Tragedia miała miejsce w sobotę, 3 czerwca około godz. 13.30. Trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia.

Wypadek pod Oleśnicą, nie żyją dwie osoby

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 368 pod Oleśnicą miał miejsce w sobotę, 3 czerwca około godz. 13.30. Doszło tam do zderzenia osobowego auta marki volkswagen z busem marki mercedes. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem typu bus - mówi nam starszy aspirant Bernadeta Pytel z KPP w Oleśnicy. - Dwie osoby, kierujący volkswagenem mężczyzna w wieku 41 lat, a także jego pasażerka, 39-letnia kobieta, ponieśli śmierć na miejscu. Do szpitala z tego pojazdu trafiło dwoje dzieci w wieku 8 lat oraz dorosła kobieta. Wszystkie te osoby były ze sobą spokrewnione - dodaje. Wiadomo, że na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Drugim pojazdem jechał 68-letni kierowca z pasażerką. - Oboje trafili do szpitala - informuje starszy aspirant Pytel. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora i biegłego z zakresu wypadków drogowych. Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Wypadek na Południowej Obwodnicy Warszawy