Zaginął młody mężczyzna z Głogowa. Widziałeś Bartosza Wiśniewskiego?

i

Autor: Policja Głogów; Śladem zaginionych/facebook

Zaginął młody mężczyzna z Głogowa. Widziałeś Bartosza Wiśniewskiego?

2022-01-05 15:01

Zaginął 31-letni głogowianin Bartosz Wiśniewski. Mężczyzna we wtorek, 5 stycznia, rano wyszedł z domu i do tej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Może się poruszać samochodem marki Mercedes o nr rej. DGL 36125. Widziałeś go?

Zaginął Bartosz Wiśniewski z Głogowa

Bartosz Wiśniewski mieszka w Głogowie, na osiedlu Kopernika. We wtorek, 4 stycznia, wyszedł z domu około godziny 5:20 i pojechał swoim samochodem osobowym marki Mercedes E350 W212 o numerach rejestracyjnych DGL 36125.

ZOBACZ TEŻ: Zwłoki dwóch kobiet znalezione w powiecie średzkim. Na mieszkańców padł blady strach

Jak informuje fanpage „Śladem zaginionych”, miał się kierować w kierunku miejscowości Serby. Niestety, nie dotarł tam, nie wrócił także do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Telefon mężczyzny ostatni raz logował się w dniu zaginięcia ok. godziny 05:45 na skrzyżowaniu w okolicach stacji paliw BP przy ulicy Obrońców Pokoju w Głogowie. Od tamtej pory jego telefon pozostaje już nieaktywny.

W chwili zaginięcia ubrany był w czarny dres z logiem w kształcie pająka, pikowaną kurtkę koloru żółtego oraz beżowe buty trekkingowe do kostek.

RYSOPIS

  • wzrost: ok.175 cm,
  • budowa ciała: muskularna,
  • waga: 90 kg,
  • włosy: ciemne, krótkie z przystrzyżonymi bokami.
  • oczy: piwne

Znaki szczególne: blizna na dolnej wardze mało niewidoczna oraz tatuaż nad lewą kostką „Muay Thai”.

Posypały się mandaty po 2500 tysięcy. Grupa SPEED na tropie piratów drogowych

Widziałeś go? Daj znać 

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ul. Obr. Pokoju 17 pod nr telefonu : 47 87 422 00 lub 47 87 422 01 bądź pod nr alarmowy 112.

Można kontaktować się również z fanpagem „Śladem zaginionych” przez wiadomość prywatną bądź na adres e-mail: slademzaginionych1@onet.pl. Anonimowość gwarantowana.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?