Zaginęła 12-letnia Anastasija Belinska. Zrozpaczona mama szuka córki razem z policją

i

Autor: Facebook; Zaginieni-Szukamy Was Zaginęła 12-letnia Anastasija Belinska. Zrozpaczona mama szuka córki razem z policją

Zaginęła 12-letnia Anastasija Belinska. Zrozpaczona mama szuka córki razem z policją

2021-09-12 11:29

Policjanci z Wrocławia prowadzą poszukiwania za 12-latką, która wyszła ze szkoły i urwał się z nią kontakt. Anastasija Belinska jest poszukiwania zarówno przez funkcjonariuszy, jak i przez mamę dziewczynki, która razem z mundurowymi przeczesuje pobliski teren. Wystosowano również apel o wsparcie ze strony każdego, kto może mieć informacje w tej sprawie.

Policjanci z Wrocławia szukają zaginionej 12-latki. Anastasija Belinska po raz ostatni była widziana w piątek (10 września), około godz. 13:00, kiedy wyszła ze szkoły nr 72 przy ul. Trwałej po zakończonych lekcjach. Dziewczynka nie dotarła do domu. Jak podaje RMF24, do niedzieli (12 września) dziecko nie skontaktowało się z rodziną. Istnieje obawa, że dziewczynce coś mogło się stać. Zrozpaczona mama 12-latki szuka córki razem z policją. Rysopis: wzrost około 163 cm. Szczupła budowa ciała. Włosy: ciemne, średniej długości. Oczy szare. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieskie spodnie jeansowe, czarną koszulkę oraz białe buty sportowe. Ma ze sobą różowo-czarny plecak.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu zaginionej 12-latki proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Krzyki pod numerem tel 47 871 16 00, numerem alarmowym 112.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Protest medyków w Warszawie. Mocne słowa pielęgniarek