Zaginęła 14-letnia Maja Owczarczyk

i

Autor: Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć

Nagłe zaginięcie 14-latki

Zaginęła 14-letnia Maja Owczarczyk. Zobacz zdjęcia. Czy ktoś ją rozpozna?

2022-09-19 15:31

Maja Owczarczyk jest mieszkanką Katowic, ma 14 lat. Dziewczyna zaginęła 16 września w Kłodzku, gdzie chodzi do szkoły z internatem. Miała wrócić z mamą do domu, ale oddaliła się i zniknęła. Może ktoś z Was widział 14-latkę?

O zaginięciu 14-letniej Mai Owczarczyk informuje profil na Facebooku "Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć". Jak czytamy, dziewczyna jest mieszkanką Katowic. W piątek (16 września) jej mama pojechała do niej do szkoły z internatem w Kłodzku (woj. dolnośląskie), aby zabrać ją do domu. - Niestety nastolatka oddaliła i nie zamierzała wracać do domu. Około godziny 14:31 wysłała do mamy ostatnią wiadomość SMS. Aktualnie jej telefon jest nieaktywny. Do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną - czytamy na profilu "Zaginieni".

Czytaj również: Warszawa: Świecił torsem. Łowcy Głów dopadli go na cmentarzu. Wynajmował mieszkanie

Pościg za 17-latką i jej kierowcą. Nie zważali na nic

Poniżej publikujemy rysopis zaginionej Mai Kaczmarczyk:

  • wzrost: 164 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • oczy: brązowe,
  • włosy: blond, farbowane
  • znak szczególny to kolczyk w nosie.

W chwili zaginięcia Maja ubrana była w szarą bluzę i jeansy niebieskie, długie. Policja potwierdza, że 14-latka zaginęła, a jej poszukiwania trwają. - Prowadzimy w tej sprawie postępowanie opiekuńcze - informują mundurowi. - Jeśli ktokolwiek widział Maję lub posiada informacje o miejscu jej pobytu, prosimy o pilny kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Kłodzku pod numerem 47 875 22 00 lub numerem alarmowym 112 - czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Koniec poszukiwań pana Macieja z Bielska-Białej. Policjanci znaleźli ciało 47-latka

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?