Marię znaleziono w niemieckim szpitalu

i

Autor: archiwum Policji, shutterstock Kobieta miała zostać skrzywdzona przez kilku mężczyzn

Radość miesza się ze łzami

Zaginioną Marię znaleziono w niemieckim szpitalu. "Została zgwałcona przez kilku obcokrajowców"

2022-07-29 18:46

Szczęśliwy, choć pełen bólu finał poszukiwań Marii B. Jak podają wrocławskie lokalne media, zaginiona kobieta została odnaleziona w niemieckim szpitalu. Z relacji bliskich wynika, że 25-latka została porwana i zgwałcona przez kilku obcokrajowców, a następnie wywieziona za granicę.

Maria B. zaginęła na Psim Polu we Wrocławiu

25-letnia Maria B. zaginęła w poniedziałek, 25 lipca. Młoda kobieta, która we Wrocławiu mieszkała dopiero od dwóch tygodni, właśnie tego dnia po raz ostatni kontaktowała się ze swoją koleżanką. Twierdziła w rozmowie telefonicznej, że ktoś dosypał jej czegoś do drinka. Kobieta mówiła, że czuła się bardzo dziwnie. Dodała, iż w jej mieszkaniu ktoś przebywa. W pewnym momencie rozmowa została przerwana. Telefon był już nieaktywny. Bliscy Marii zgłosili sprawę zaginięcia policji w Łańcucie. Siostra 25-latki w jej mieszkaniu znalazła wyciągnięte karty SIM, butelkę po winie i worek po nieznanej substancji.

Czytaj również: Zaginięcie 13-letniej Doroty ze Zbrosławic. Policja przerwała poszukiwania!

Maria B. znaleziona w szpitalu w Niemczech. Została porwana i zgwałcona?

Po kilku dniach udało się odnaleźć 25-latkę. Kobieta przebywa obecnie w szpitalu. - Obecnie jest w szpitalu pod opieką lekarską, jest w złym stanie fizycznym i psychicznym, ale najważniejsze jest to, że żyje - informuje profil na Facebooku Gdziekolwiek jesteś, zajmujący się informowaniem o osobach zaginionych. Wrocławskie media podają, że Marię spotkała potworna krzywda. Portal TuWrocław, powołując się na relację rodziny podaje, że "mężczyźni kilku narodowości mieli zgwałcić 25-latkę, a potem wywieźć ją do Niemiec". Z kolei Gazeta Wrocławska informuje, że Maria "została związana jeszcze we Wrocławiu, brutalnie zgwałcona i okaleczona." Rodzina jedzie do Niemiec, aby odebrać kobietę. Policja sprawy nie komentuje.

Zobacz także: Zabrze: 15-letnia Agnieszka skoczyła z 10. piętra. "Spoczywaj kochanie w spokoju"

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Maja Staśko o GWAŁTACH na UKRAINKACH "Kobiety są torturowane!"