Monika nie miała szans. Zwyrodnialec skatował swoją partnerkę i zostawił na pewną śmierć

i

Autor: Pixabay Monika nie miała szans. Zwyrodnialec skatował swoją partnerkę i zostawił na pewną śmierć

Makabra w Zaborze Małym

Monika nie miała szans. Zwyrodnialec skatował swoją partnerkę i zostawił na pewną śmierć

2022-10-04 7:33

Makabryczna zbrodnia w Zaborze Małym pod Miękinią na Dolnym Śląsku. 39-letni Paweł K. najpierw brutalnie skatował swoją partnerkę Monikę K, a następnie zostawił ją bez pomocy na pewną śmierć. Potem uciekł do lasu. Wiadomo, że Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej wydał decyzję o trzymiesięcznym areszcie.

Zabójstwo w Zaborze Małym

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (z 1 na 2 października) w Zaborze Małym pod Miękinią w powiecie średzkim. 39-letni Paweł K. we własnym mieszkaniu zaatakował swoją partnerkę Monikę K. Zwyrodnialec był wyjątkowy brutalny. Gdy skończył pastwić się nad kobietą, wyszedł z mieszkania nie udzieliwszy jej pomocy. - Ogromna ilość obrażeń zarówno głowy jak i innych części ciała skutkowała śmiercią pokrzywdzonej – informuje Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu.

Po dokonaniu okrutnej zbrodni mężczyzna ukrywał się w lesie, ale szybko został złapany przez mundurowych.

W poniedziałek, 3 października, w Prokuraturze Rejonowej w Środzie Śląskiej wykonane zostały czynności z udziałem podejrzanego.

- Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu z art. 148 § 1 k.k. czynu oraz złożył wyjaśnienia. Po zakończonych czynnościach prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej wniosek o zastosowanie wobec Pawła K. środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za zarzucany podejrzanemu czyn grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności – informuje prokuratura. Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej zastosował już trzymiesięczny areszt.

Groźny wypadek na przejeździe kolejowym. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE