Żył z CZTEREMA żonami NA RAZ, wyłudził miliony. Czy ARCYTULIPAN trafi za kratki?

2020-09-21 23:01 Marcin Torz

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, wydarzyło się naprawdę. Tomasz K. (41 l.) przez prawie 20 lat żył z czterema kobietami, z którymi ma czwórkę dzieci. Panie nie wiedziały o sobie, a Tomasz K. wykorzystywał uczucie, aby wyłudzać od nich pieniądze. Jednak to nie wszystko. Bo ofiarami „Tulipana” padły nie tylko kobiety, ale też różni biznesmeni, architekci, prawnicy, czy rolnicy.

W listopadzie mężczyzna stanie przed sądem w Jeleniej Górze. Tamtejsza prokuratura oskarżyła go o wielomilionowe oszustwa. - Szkoda wyrządzona przez Tomasza K. kobietom, z którymi pozostawał w związku oraz innym pokrzywdzonym, z którymi utrzymywał kontakty biznesowe, to blisko 10 mln zł – informuje Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Całe życie Tomasza K. oparte jest na kłamstwie. Przez wiele lat funkcjonował bowiem w czterech rodzinach! Kobiety nie miały zielonego pojęcia o tym, że ich ukochany prowadzi poczwórne życie. Tomasz K. jest bowiem mistrzem manipulacji. Gdy nie mógł być u jednej na wigilii, tłumaczył się chorą matka, jechał do drugiej, a pierwszego dnia świąt do trzeciej. Potrafił swoim partnerkom wmówić wszystko, a jednocześnie wyciągać od nich fortunę. W sumie: ok. 5 mln zł!

- O innych kobietach dowiedziałam się przypadkiem. To był szok. Cały mój świat zawalił się niczym domek z kart. Tak samo jak innym partnerkom Tomasza, które też poznały prawdę. Najbardziej szkoda dzieci... – mówi nam jedna z pokrzywdzonych. - Zaczęłam badać przeszłość Tomasza i okazało się, że to człowiek z wieloma wyrokami za oszustwa, np. za wyłudzenia z instytucji finansowych – opowiada zrozpaczona kobieta.

Wszystkie pokrzywdzone dziwią się, że „Tulipan” nie siedzi w więzieniu. - Miejsce takich oszustów jest za kratami! - mówią nam byłe partnerki. - Na pewno nadal jest na przestępczej ścieżce, nadal oszukuje! - ostrzegają.

Niebawem sprawiedliwość może dosięgnąć Tomasza K. Mężczyzna stanie przed sądem i odpowie za swoje oszustwa.