132 km/h w centrum Wrocławia. Tłumaczenie kierowcy porsche zszokowało policjantów

i

Autor: Policja Wrocław 132 km/h w centrum Wrocławia. Tłumaczenie kierowcy porsche zszokowało policjantów

Pirat drogowy na legnickiej

132 km/h w centrum Wrocławia. Tłumaczenie kierowcy porsche zszokowało policjantów

2022-09-27 14:51

29-letni kierowca pędził swoim porsche ulicą Legnicką we Wrocławiu aż 132 km/h! Tłumaczenie wrocławianina zszokowało policjantów, którzy przerwali szaleńczą jazdę w centrum miasta.

Policjanci drogówki kontrolowali prędkość na ul. Legnickiej we Wrocławiu. W pewnym momencie dostrzegli pędzące w ich stronę porsche, którego kierowca znacznie przekraczał dozwoloną w tym miejscu prędkość.

- Mundurowi zmierzyli prędkość dynamicznie przemieszczającego się auta, a na ekranie ręcznego miernika prędkości, w który byli wyposażeni, wyświetlił się wynik - 132 km/h! W miejscu, w którym dokonali pomiaru można jechać maksymalnie 50 km/h - mówi sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

29-letni kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy, który zszokował tłumaczeniem swojej szaleńczej jazdy. Powiedział, że przekroczył dozwoloną prędkość, bowiem wcześniej… zdenerwował się na innego kierowcę.

- Policjanci nałożyli na kierowcę grzywnę wynoszącą 2500 zł, a do jego konta zostało dopisanych 15 punktów karnych. Funkcjonariusze zatrzymali również prawo jazdy kierowcy na 3 miesiące – dodał Rafał Jarząb.

Groźny wypadek na przejeździe kolejowym. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Pirat drogowy we Wrocławiu. Rajd ulicą Klecińską kosztował go 2000 zł