132 km/h w centrum Wrocławia. Tłumaczenie kierowcy porsche zszokowało policjantów

i

Autor: Policja Wrocław 132 km/h w centrum Wrocławia. Tłumaczenie kierowcy porsche zszokowało policjantów

Pirat drogowy na legnickiej

132 km/h w centrum Wrocławia. Tłumaczenie kierowcy porsche zszokowało policjantów

2022-09-27 14:51

29-letni kierowca pędził swoim porsche ulicą Legnicką we Wrocławiu aż 132 km/h! Tłumaczenie wrocławianina zszokowało policjantów, którzy przerwali szaleńczą jazdę w centrum miasta.

Policjanci drogówki kontrolowali prędkość na ul. Legnickiej we Wrocławiu. W pewnym momencie dostrzegli pędzące w ich stronę porsche, którego kierowca znacznie przekraczał dozwoloną w tym miejscu prędkość.

- Mundurowi zmierzyli prędkość dynamicznie przemieszczającego się auta, a na ekranie ręcznego miernika prędkości, w który byli wyposażeni, wyświetlił się wynik - 132 km/h! W miejscu, w którym dokonali pomiaru można jechać maksymalnie 50 km/h - mówi sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

29-letni kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy, który zszokował tłumaczeniem swojej szaleńczej jazdy. Powiedział, że przekroczył dozwoloną prędkość, bowiem wcześniej… zdenerwował się na innego kierowcę.

- Policjanci nałożyli na kierowcę grzywnę wynoszącą 2500 zł, a do jego konta zostało dopisanych 15 punktów karnych. Funkcjonariusze zatrzymali również prawo jazdy kierowcy na 3 miesiące – dodał Rafał Jarząb.

Groźny wypadek na przejeździe kolejowym. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Pirat drogowy we Wrocławiu. Rajd ulicą Klecińską kosztował go 2000 zł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE