22-latka dwukrotnie przekroczyła dozwoloną prędkość na autostradzie

i

Autor: mat. policji 22-latka dwukrotnie przekroczyła dozwoloną prędkość na autostradzie

22-latka szalała na autostradzie. Dwukrotnie przekroczyła dozwoloną prędkość!

2021-12-16 9:54

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, 22-letnia kobieta pędziła autostradą A8 z prędkością dwukrotnie wyższą niż pozwalały na to przepisy. Na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie do 100 km/godz. ona jechała z prędkością aż 200 km/godz. Policjanci nie mieli dla niej litości.

Policjanci z wrocławskiej drogówki zatrzymali na autostradzie A8 22-letnią mieszkankę powiatu świdnickiego, która, nie zważając na złe warunki pogodowe panujące tego dnia na drodze, przekroczyła dwukrotnie dopuszczalną prędkość. Na odcinku, gdzie w związku z prowadzonymi robotami drogowymi obowiązywało ograniczenie prędkości do 100 km/godz., siedząca za kierownicą audi kobieta pędziła z prędkością aż 200 km/godz.

Za brawurową i nieodpowiedzialną jazdę policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i skierowali do sądu wniosek o jej ukaranie.

- Oblodzona nawierzchnia i unosząca się mgła powodują ogromne niebezpieczeństwo dla wszystkich kierujących - przypomina sierż. Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Apelujemy o rozsądek podczas zimowych podróży.

Sonda
Czy popierasz podwyżkę mandatów za przekroczenie prędkości?
Brawura na przejeździe kolejowym w centrum Leszna