33-letnia Justyna była w zaawansowanej ciąży. Zginęła wraz z dzieckiem w wypadku

i

Autor: KP PSP Trzebnica 33-letnia Justyna była w zaawansowanej ciąży. Zginęła wraz z dzieckiem w wypadku

Koszmar pod Trzebnicą

33-letnia Justyna była w zaawansowanej ciąży. Zginęła wraz z dzieckiem w wypadku

2023-03-03 15:25

Koszmarny wypadek na lokalnej drodze pod Trzebnicą. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ciężko ranna została 33-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży. Niestety, nie udało się uratować ani jej, ani dziecka.

Pawłów Trzebnicki. Koszmarny wypadek dwóch samochodów

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, 25 lutego, na lokalnej drodze Pawłów Trzebnicki – Wszemirów pod Trzebnicą. Panowały wtedy bardzo trudne warunki. Około godz. 14.22 wydarzył się koszmar – zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat punto i peugeot 407. Za kierownicami obu pojazdów siedziały kobiety.

Po zderzeniu mocno rozbity peugeot wpadł częściowo do rowu. Autem kierowała 33-letnia Justyna, kobieta była w zaawansowanej ciąży. Natychmiast została zabrana do szpitala, niestety, nie udało się uratować życia ani jej, ani dziecku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca autem peugeot 407 33-letnia kobieta, z niewyjaśnionych na razie przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wtedy doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem – mówi nam Anna Placzek-Grzelak, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Ciało zmarłej kobiety zostało skierowane na sekcję zwłok. - Gdy poznamy jej wyniki, będzie wiadomo więcej na temat tego, co mogło doprowadzić do tego tragicznego zdarzenia – dodała Anna Placzek-Grzelak.

Jadąca fiatem punto kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń i sama opuściła pojazd przed przyjazdem służb ratunkowych.

Śledczy wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia. 

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana