Amant za kierownicą BMW. Musieli interweniować policjanci z drogówki

i

Autor: Policja Wrocław Amant za kierownicą BMW. Musieli interweniować policjanci z drogówki

Amant za kierownicą BMW. Młody kierowca słono zapłacił za pośpiech na randkę

2022-07-05 7:17

22-letni mieszkaniec Częstochowy tak spieszył się do swojej sympatii, że na ulicach Wrocławia znacznie przekroczył prędkość. Na randkę w końcu dotarł, ale jego portfel był szczuplejszy o 2 tys. zł. Stracił coś jeszcze.

Policjanci grupy SPEED na jednej z ulic Wrocławia zauważyli pędzące przez miasto BMW, którego kierujący znacznie przekraczał dozwoloną w tym miejscu prędkość. - Funkcjonariusze zmierzyli prędkość dynamicznie przemieszczającego się auta, a na ekranie urządzenia, w które wyposażone był ich nieoznakowany radiowóz, wyświetlił się wynik - 135 km/h! W miejscu, w którym dokonali pomiaru można jechać maksymalnie 70 km/h – relacjonuje sierż. szt. Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek pod Złotym Stokiem. Motocyklista z Wrocławia roztrzaskał się na drzewie

Śmiertelny wypadek na al. Sobieskiego. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

22-letni kierowca tłumaczył mundurowym, że spieszy się do swojej sympatii. Zanim jednak trafił w objęcia ukochanej, „randka” z mundurowymi słono go kosztowała.

- Policjanci zakończyli interwencję w postępowaniu mandatowym, nakładając na kierowcę grzywnę wynoszącą 2000 zł. Młodemu mężczyźnie funkcjonariusze zatrzymali również prawo jazdy na 3 kolejne miesiące – dodał Rafał Jarząb.

Kierowcy narzekają na korki, a sami robią takie rzeczy. Szokujący film z Wrocławia!

Jak widać, pośpiech nie popłaca, nawet w tak naglącej sprawie, jak randka z ukochaną. Bezpieczeństwo jest bowiem najważniejsze. Zwłaszcza że - jak przypominają policjanci - nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, do których dochodzi na polskich drogach.

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?