Ozdrowieńcy ze Śląska Wrocław oddali osocze

i

Autor: Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Bilety na mecz w zamian za krew. Śląsk wraca z akcją #TrójkolorowaKrew

2021-11-08 7:14

Śląsk Wrocław wraca z akcją #TrójkolorowaKrew. Każdy, kto w listopadzie odda krew we Wrocławskim Centrum Krwiodawstwa, otrzyma dwa darmowe bilety na mecze WKS-u. Akcja trwa do 30 listopada.

Śląsk Wrocław już po raz kolejny zachęca do honorowego oddawania krwi. W ramach akcji #TrójkolorowaKrew każdy krwiodawca może otrzymać podwójny voucher uprawniający do wymiany na dwa darmowe bilety Śląska Wrocław w 2021 roku. Vouchery ważne są do końca roku i można wymienić je na jeden z domowych meczów WKS-u:

  • ze Stalą Mielec (27 listopada)
  • z Cracovią (17-19 grudnia)

Akcja trwa do 30 listopada w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9. Tylko tam za oddanie krwi, oprócz tradycyjnych drobnych upominków i kilku tabliczek czekolady, wręczane będą podwójne vouchery na mecze WKS-u.

Krew może oddać każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat o wadze ciała powyżej 50 kg. Wszystkie niezbędne informacje jak przygotować się do oddawania krwi, co zrobić po jej oddaniu, a także jakie są przeciwwskazania i zalecenia znaleźć można na stronie rckik.wroclaw.pl.

Sonda
Czy oddawałeś kiedyś krew?
Staranował 10-latka na pasach. Wszystko na oczach policjanta