18-latek trafił do szpitala

Brutalne pobicie na bulwarze Dunikowskiego we Wrocławiu. Poznajesz tego mężczyznę?

2022-10-17 14:59

W piątek, 14 października, na bulwarze Dunikowskiego oraz Wzgórzu Polskim we Wrocławiu doszło do brutalnego pobicia 18-latka. Policjanci publikują wizerunek mężczyzny, który prawdopodobnie uczestniczył w przestępstwie, i proszą o pomoc w jego identyfikacji.

Pobicie w centrum Wrocławia

Do zdarzenia doszło w piątek, 15 października, około godz. 19.45. Na terenie bulwaru Xawerego Dunikowskiego oraz Wzgórzu Polskim we Wrocławiu doszło do pobicia młodego mężczyzny. - Sprawcy brutalnie uderzali pokrzywdzonego po całym ciele, po czym oddalili się z miejsca. Zawiadomienie w tej sprawie zgłosił następnego dnia ojciec 18-latka, który trafił z licznymi obrażeniami do szpitala – informują policjanci.

Policjanci, mimo wykonania szeregu czynności (w tym operacyjnych) w sprawie, wciąż nie zatrzymali sprawców przestępstwa.

Policja publikuje wizerunek potencjalnego sprawcy 

Dlatego mundurowi publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć informacje w sprawie pobicia. W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu, prosimy o kontakt z dyżurnym KP Wrocław Stare Miasto pod numerem 47 87 131 31, lub Wydziałem Kryminalnym KP Stare Miasto tel. 601-701-056.

Schrony i bunkry we Wrocławiu. W nich się schowamy w razie wojny ?