Betoniarka omal nie zmiażdżyła samochodu

i

Autor: pixabay.com

Centymetry od koszmarnej tragedii! Betoniarka omal nie zmiażdżyła samochodu! [WIDEO]

2020-10-21 8:46

Wypadek betoniarki w Janowicach Wielkich. O wielkim szczęściu może mówić kierująca seatem kobieta, która zdołała uciec przed przewracającą się na nią betoniarką. Samochód ciężarowy za szybko wjechał w zakręt i przewrócił się na bok na sąsiedni pas jezdni, którym akurat jechał samochód osobowy. Kierująca osobówką zdążyła w ostatniej chwili zjechać na chodnik i uniknąć zmiażdżenia.

Wypadek w Janowicach Wielkich w powiecie jeleniogórskim omal nie zakończył się tragedią. Do zdarzenia doszło we wtorek (20 października) po godz. 8 rano. 46-letni kierowca betoniarki jechał ulicą Rudawską. Skręcając w prawo w ostry zakręt przy kościele nie zwolnił wystarczająco i stracił panowanie nad pojazdem. Betoniarka zaczęła przewracać się na bok, zjeżdżając na lewy pas jezdni.

W tym samym momencie z przeciwnej strony jechał seat. Widząc przewracającą się betoniarkę, siedząca za kierownicą seata kobieta zjechała natychmiast na chodnik. Zrobiła to w ostatniej chwili, bo ciężki samochód przewrócił się dosłownie centymetry obok niej, zahaczając jedynie lekko o tył seata. Gdyby nie refleks kierującej samochodem osobowym, betoniarka zmiażdżyłaby jej auto.

Kierowca betoniarki został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji. Został mu też zabrany dowód rejestracyjny. 46-latek również może mówić o wielkim szczęściu. To cud, że nikomu nie zrobił krzywdy. Wypadek miał miejsce w pobliżu szkoły podstawowej, gdzie codziennie rano rodzice odwożą do szkoły swoje dzieci.

Wielkie szkolenie policjantów! Tak ćwiczyli jazdę BMW