Kazał spalić samochód swojej byłej partnerki

i

Autor: materiały policji

Chciał się zemścić na byłej partnerce. Kazał spalić jej samochód wart 300 tysięcy złotych!

2020-09-28 18:59

33-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego, chcąc się zemścić na byłej partnerce, zlecił podpalenie jej samochodu. Wykonania zadania podjęli się 33-letni mężczyzna i jego 36-letnia znajoma. Oboje spalili warte 300 tys. zł BMW, a w zamian mieli otrzymać od zleceniodawcy 5 tys. zł. Wszyscy troje zostali zatrzymani. Grozi im teraz długoletnie więzienie.

33-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego za wszelką cenę próbował zemścić się na swojej byłej partnerce. W tym celu postanowił zniszczyć samochód swojej byłej ukochanej. Najpierw sam uszkodził warte 300 tys. zł BMW, a gdy to mu nie wystarczyło, postanowił wynająć kogoś, kto zniszczy samochód doszczętnie.

Zadania spalenia samochodu podjął się 33-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego. Za wykonanie zlecenia miał otrzymać 5 tys. zł. 33-latek wspólnie ze swoją 36-letnią znajomą podpalili zaparkowane na jednej z posesji w Głogowie auto i uciekli. Samochód spłonął niemal doszczętnie.

Policjanci od początku zorientowali się, że mają do czynienia z umyślnym podpaleniem. Wkrótce też namierzyli i zatrzymali parę podpalaczy. 33-latek i jego 36-letnia znajoma przyznali się do podpalenia BMW.

Podpalacze doprowadzili funkcjonariuszy do zleceniodawcy. 33-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego usłyszał zarzuty zlecenia zniszczenia pojazdu oraz groźby karalne wobec swoje byłej konkubiny. W toku śledztwa okazało się również, że był sprawcą wcześniejszego uszkodzenia BMW.

Kazał spalić samochód swojej byłej partnerki

i

Autor: materiały policji

Wszystkim trzem zatrzymanym osobom grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

23-latek chciał zabić 16-letnią dziewczynę. Przerażający ATAK nożem w Głownie koło Łodzi