Ciężko pobity mężczyzna w centrum Wrocławia. Policja szuka sprawców

i

Autor: materiały policji Policjanci szukają osób, mogących mieć związek z pobiciem mężczyzny w centrum Wrocławia

Ciężko pobity mężczyzna w centrum Wrocławia. Policja szuka sprawców

2021-08-03 18:13

Dramatycznie skończyła się awantura, do której doszło w piątek w Pasażu Niepolda we Wrocławiu. Pobity mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja szuka sprawców pobicia i publikuje zdjęcia mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w piątek (30 lipca) w centrum Wrocławia. Po godz. 5 w Pasażu Niepolda doszło do awantury pomiędzy kilkoma mężczyznami. W jej wyniku jeden z mężczyzn został poważnie pobity. Poszkodowany mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu, a jego stan lekarze określają jako ciężki.

Poszukiwaniem sprawców pobicia zajęli się wrocławscy policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. nagrania z kamer monitoringów i na ich podstawie wytypowali osoby, które mogą mieć związek z pobiciem. Ponieważ do tej pory nie udało ich się zidentyfikować, podjęto decyzję o publikacji ich wizerunku.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie lub mogą pomóc w ustaleniu osób, mogących mieć z nią bezpośredni związek, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem 601-701-056.

Policja szuka osób mogących mieć związek z pobiciem w centrum Wrocławia