Ciężko ranił mężczyznę pod galerią handlową w Jeleniej Górze

i

Autor: pixabay.com

Ciężko ranił mężczyznę pod galerią handlową. Ugodził go nożem i uciekł

2021-12-06 13:33

Policjanci zatrzymali 27-latka, który ranił nożem mężczyznę pod jedną z jeleniogórskich galerii handlowych. Ciężko ranny 31-latek trafił do szpitala. Sprawca trafił do policyjnego aresztu kilka godzin po zdarzeniu. Grozi mu teraz nawet 15 lat więzienia.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w sobotę (4 grudnia) w Jeleniej Górze. Ok. godz. 11 pod jedną z jeleniogórskich galerii handlowych doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami. Jak ustalili policjanci przyczyną kłótni były najprawdopodobniej pieniądze. W pewnej chwili 27-latek wyciągnął nóż i ugodził nim swojego adwersarza. Ciężko ranny 31-latek trafił do szpitala, a napastnik uciekł.

- Policjanci w wyniku podjętych czynności ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o ten czyn oraz jego rysopis - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Kilka godzin późnej zatrzymali go na jednej z jeleniogórskich ulic.

27-latek bez stałego miejsca zamieszkania trafił do policyjnego aresztu. W poniedziałek mają mu zostać przedstawione zarzuty. Za przestępstwo, o które jest podejrzewany, grozić mu może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy kary za rozbój powinny być bardziej surowe?
Agresja za maseczkę pod brodą w Lesznie