Pobił i okradł własną matkę

i

Autor: mat. policji 33-latek pobił i okradł własną matkę

Pobił i okradł własną matkę. Wyrodny syn spędzi święta za kratkami

2021-12-06 10:22

Nawet 12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który siłą wtargnął do mieszkania swojej matki, pobił ją, a następnie okradł. Kobieta powiadomiła o zdarzeniu policjantów, a ci zatrzymali jej wyrodnego syna. 33-latek został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Do bulwersującego zdarzenia doszło 30 listopada w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Jak ustalili policjanci, 33-letni mężczyzna siłą wtargnął do mieszkania swojej matki, pobił ją, a następnie wyrwał jej z ręki 200 zł oraz ukradł wart kilkaset złotych telefon komórkowy. Kobieta powiadomiła o zdarzeniu policję.

- Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności zatrzymali 33-latka podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował tymczasowo 33-latka na 3 miesiące. Za rozbój dokonany na własnej matce mężczyźnie może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy kary za rozbój powinny być bardziej surowe?
Miał ponad 2 promile. Jechał autem z wypożyczalni