Citroen zderzył się czołowo z wywrotką. Groźny wypadek pod Oleśnicą

i

Autor: Oleśnica998 Citroen zderzył się czołowo z wywrotką. Groźny wypadek pod Oleśnicą

Citroen zderzył się czołowo z wywrotką. Groźny wypadek pod Oleśnicą

2021-10-05 9:00

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu pod Oleśnicą na Dolnym Śląsku. Na drodze pomiędzy Oleśnicą a Smardzowem samochód osobowy zderzył się czołowo z wywrotką. Siła uderzenia była tak duża, że ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok.

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (4 października) ok. godz. 15 na drodze pomiędzy Oleśnicą a Smardzowem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Oleśnicy kierowca citroena C3 z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się czołowo z wywrotką przewożącą piasek. W wyniku uderzenia citroen został zepchnięty na bariery energochłonne, a ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok.

Jak informuje serwis Oleśnica998, w wypadku ranni zostali obaj kierowcy. Poważniejszych obrażeń doznał kierowca samochodu osobowego, który z obrażeniami głowy, klatki piersiowej i brzucha został przewieziony do szpitala w Oleśnicy. Do tego samego szpitala trafił też kierowca ciężarówki, który doznał urazu ręki.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?