Wypadek A4 Kąty Wrocławskie Pietrzykowice

i

Autor: OSP Smolec

Tragedia na A4 pod Wrocławiem. Kabina zmiażdżona, kierowca nie żyje

2021-10-01 22:04

Tragiczny wypadek na autostradzie A4, na odcinku między Kątami Wrocławskimi a Wrocławiem. W zderzeniu dwóch ciężarówek zginął kierowca jednego z pojazdów. Kierowcy muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami.

Wypadek na A4 Kąty Wrocławskie - Wrocław

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 października, po godz. 14.30. Na 143. km autostrady – między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice - zderzyły się dwie ciężarówki. Jeden z pojazdów z impetem wjechał w tył auta stojącego przed nim. Niestety, kierowca ciężarówki nie miał szans – mimo reanimacji, zginął na miejscu. - Kabina tego auta była dosłownie zmielona – powiedział jeden ze świadków tragicznego zdarzenia.

Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Bierze w niej udział pięć zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Droga jest zablokowana. ZOBACZCIE GALERIĘ ZDJĘĆ PONIŻEJ.

Śmiertelny wypadek samochodowy

Śmiertelny wypadek na A4. Relacja na żywo: 

Wypadek miał miejsce na jezdni w kierunku Wrocławia. Autostrada w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Tworzą się potężne korki, również od strony Wrocławia.  GDDKiA podała, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.

godz. 20:30: Droga została odblokowana w nocy z soboty na niedzielę.  

godz. 20:30: Ruch puszczono na jakiś czas jednym pasem, ale potem ponownie został zablokowany na czas usuwania robitych pojazdów. Korek teraz ma ponad 12 km długości.  

godz. 18:15: Trwa uprzątanie jezdni, wkrótce ma zostać udrożniony jeden pas ruchu.

godz. 15.30:  Korek w kierunku Wrocławia ma ok. 8 km. Potężny zator jest również w stronę Legnicy. Sięga aż zjazdu z AOW. 

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?