Porsche Stolec policja wypadek

i

Autor: zabkowice.express-miejski.pl

Porsche wpadło do rowu w Stolcu. Kto prowadził? Właściciel nie wie, choć siedział obok

2021-09-30 10:31

Samochód marki Porsche wpadło do rowu w miejscowości Stolec pod Ząbkowicami Śląskimi. Okazało się, że właściciel auta był pijany, ale twierdzi, że on był tylko pasażerem, ale… nie wie kto siedział za kierownicą. Policja szuka świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 września, około południa. Na granicy miejscowości Stolec pod Ząbkowicami Śląskimi stalowe porsche wypadło z jezdni i wjechało do rowu. Gdy na miejsce przyjechała policja, funkcjonariuszy zastali lawetę, której kierowca szykował się do wyciągania pojazdu z rowu. Nie byłoby w tej sytuacji nic nadzwyczajnego, ot, zwykła kolizja, w której nikt nie ucierpiał. Ale nie do końca. Mundurowi przy aucie zastali również właściciela auta, który – jak się okazało – był pod wpływem alkoholu. 

Nie wie, kto prowadził jego samochód

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie przesłuchany w charakterze świadka. Właściciel porsche zeznał, że był pasażerem auta w momencie, kiedy doszło do wypadku. Dodał, że… nie wie kto siedział za kierownicą. Miały z nim jechać nieznane mu osoby, które później oddaliły się z miejsca zdarzenia. - Dlatego teraz szukamy świadków zdarzenia, którzy widzieli kto siedział za kierownicą, gdy doszło do kolizji – mówi Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu

Jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia, lub ma jakieś informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z ząbkowicką policją pod nr tel. 47 875 62 22.

Zdjęcia dzięki uprzejmości strony zabkowice.express-miejski.pl

QUIZ. Starówki w polskich miastach. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 15
Pierwsze zdjęcie na rozgrzewkę. Widzimy na nim starówkę
Wrocław Rynek Starówka
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?