Co widać z Ovo? Zobacz zdjęcia wrocławskich fotografów [GALERIA]

2016-04-09 9:19

Nowy budynek w mieście, nowa perspektywa. Obejrzyj zdjęcia wrocławskich fotografów zrobione z najwyższych pięter nowoczesnego wieżowca.  

Ovo jest już prawie gotowe. Budynek usytuowany pomiędzy gmachem Poczty Głównej a Galerią Dominikańską ma nietypowy, obły kształt i jest pokryty nowoczesnym białym materiałem o nazwie Corian. Teraz wykańczane są w nim wnętrza. Zakończenie prac to kwestia tygodni. 

Kiedy Ovo Wrocław będzie już gotowe, powstaną tam apartamenty, biura oraz hotel Hilton.

Odważne Ovo dobrym sąsiadem poczty?

- Wrocław ma za sobą niezwykle bogatą historię, która bywała też trudna. Jednocześnie jego mieszkańcy są otwarci i przyjaźni. Można to dostrzec również w architekturze. Dzięki temu może współistnieć ze sobą potężny, zamknięty gmach Poczty Głównej z tak odważnym projektem, jak OVO Wrocław - twierdzi Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny i jeden z inwestorów OVO Wrocław.

Nie wszyscy się z tym zgadzają, ale teraz na chwilę odwracamy perspektywę. Przekonajcie się, co widać z OVO, klikając w slajdy galerii nad tekstem.

Czytaj także: Będzie krzyczał i kopał jak prawdziwy pacjent potrafi. Na takich fantomach będą się uczyć studenci z Wrocławia [WIDEO, AUDIO, GALERIA]